en_microsoftmahjong_1366x768_screenshot_3

بازی ماهجونگ یک پازل و بازی بسیار زیبا از کشور چین می باشد. این بازی یکی از بازی های ارامش بخش به حساب می اید که مدت هاست در کنار گیمرها حضور دارد و مایکروسافت با طراحی آن برای ویندوز ۱۰ تعداد زیادی کاربر را خوشحال کرد و حالا یک به روزرسانی خوب ارسال کرده است.

شما در این بازی باید کاشی های هم شکل را پیدا کرده و آنها را بردارید. هرچه سریعتر این عمل را انجام دهید امتیاز بیشتری کسب می کنید. موسیقی ارامش بخش در کنار محیط جالب آن و چالشی بودن این بازی، اوقات بسیار خوبی تاکنون برای کاربران ایجاد کرده است.

استودیوی بازی سازی مایکروسافت، این بازی را با تغییرات مختلفی به روزرسانی کرده تا چهره ی جدید و جذاب همراه با مراحل جالبی به آن اضافه کند.

در این به روزرسانی تم های جذاب با کیفیت بالا اضافه شده است و موسیقی هایی نیز اضافه شده است تا لذت بیشتری در اختیار کاربران قرار گیرد و در کنار آن، پازل هایی در ۴ درجه سختی برای افراد مبتدی تا حرفه ای قرار داده شده است.

en_microsoftmahjong_1366x768_screenshot_4

در این تغییرات، پازل ها و چالش های روزانه نیز قرار داده شده است تا افراد در حالت انفرادی بتوانند توانایی های خود را افزایش دهند و امتیازات بیشتری کسب کنند. همچنین با قابلیت بازگشتی که در بازی اضافه شده است شما می توانید به هرنقطه ای که بخواهید برگردید و پازل خود را مجددا کار کنید.

این بازی با به روزرسانی جدید خود با Xbox Live ادغام شده است و می توانید دستاوردها و امتیازات خود را در آن ثبت کنید و همچنین مراحل خود را در آنجا ذخیره و با هردستگاهی که بخواهید به ادامه ی بازی خود بپردازید.

شما می توانید از طریق لینک زیر، بازی جذاب Mahjong مایکروسافت را از استور ویندوز دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 33.67- 281.08 مگابایت
  • منتشر کننده : Microsoft Studios
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • نسخه ی تحت اندروید : خیر
  • نسخه ی تحت iOS : خیر
منبع :

http://www.winbeta.org/news/microsoft-updates-mahjong-for-windows-10-with-new-themes-challenges-puzzles

 

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
alireza
پاسخ دهید شنبه 24 مهر 1395

بازی جالبیه ولی من بازی های هیجانی رو بیشتر دوست دارم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,