onedrive-hero

مایکروسافت، هر روز بیشتر از دیروز به کاربران خود اهمیت می دهد و رضایت کاربران را افزایش می دهد. در این اواخر، مایکروسافت بسیاری از نرم افزار های ویندوز ۱۰ را به روز رسانی کرد و آن ها را بهبود داد. اکنون، مایکروسافت به یکی دیگر از گل های سر سبد خود اهمیت داده است و آن را به روز رسانی کرده است. این نرم افزار، وان درایو است.

یکی از نرم افزار های یونیورسال بسیار خوب مایکروسافت، نرم افزار OneDrive است که به کاربران امکان ذخیره سازی فایل های خود را در فضای ابری و امن مایکروسافت می دهد. این نرم افزار بسیار خوب، به صورت نرم افزار و تحت وب، برای کاربران در دسترس است. وان درایو، در کنار محیط بسیار زیبا و کاربردی خود، از سرعت بسیار بالایی برخوردار است و بسیار از نرم افزار های رقیب خود جلو است. اکنون، مایکروسافت نسخه تحت وب این نرم افزار را به روز رسانی کرده است.

به تازگی، مایکروسافت، در بلاگ وان درایو، خبر جدیدی را منتشر کرده است. نسخه تحت وب نرم افزار وان درایو، با بهبود هایی در رابط کاربری و امکانات بیشتری برای به اشتراک گذاشتن فایل ها به روز رسانی شده است. این در حالی است که، آخرین به روز رسانی رابط کاربری نسخه تحت وب این نرم افزار، یک سال پیش بود. پس به ظاهر جدید این نرم افزار، خوشآمد بگویید!

onedrive for business

برخی از ویژگی های جدید رابط کاربری نسخه تحت وب وان درایو:

 • حالت مشاهده درختی و یا لیستی: کاربران می توانند بر اساس سلیقه خود، نحوه نمایش فایل های آپلود شده در وان درایو خود را تغییر دهند. بدین شکل، شما می توانید علاوه بر حالت قدیمی نمایش، حالت لیستی را نیز انتخاب کنید، و در کنار آن نحوه ترتیب بندی فایل ها را نیز، مشخص کنید.
 • نوار دستورات جدید: دستورات قابل اعمال بر هر فولدر، فایل و یا بخش های مختلف، در نوار دستورات نمایش داده می شوند که دستورات موجود در آن، با توجه به بخش انتخاب شده تغییر می کند. نوار دستورات جدید، با هر صفحه نمایشی همگام می شود و می توان به راحتی در تبلت ها و یا گوشی های هوشمند از آن استفاده کرد.
 • پنل جزییات: در به روز رسانی جدید، پنل جزییات بهبود یافته است و کاربران از این پس قادر خواهند بود جزییات بیشتری مانند تاریخ تغییرات اعماد شده بر هر فایل را در آن مشاهده کنند.
 • اشتراک گذاری بهبود یافته: با قسمت اشتراک گذاری بهبود یافته،مایکروسافت راه های اشتراک گذاری فایل ها را برای سازمان ها و تشکیلاتی که نیاز به این کار دارند را تغییر داده است. در به روز رسانی جدید، کاربران می توانند لینک هایی را بسازند که تنها کاربران همان سازمان بتوانند به آن دسترسی داشته باشند و همچنین، می توان لینک هایی را ساخت که پس از مدت مشخصی منقضی شوند.

در کنار به روز رسانی نسخه تحت وب وان درایو، مایکروسافت یک نرم افزار جدید را در حالت پیش نمایش، برای همگام کردن فایل های وان درایو عرضه کرده است. کاربران مشتاق می توانند با مراجعه به لینک ثبت نام در پروژه پیش نمایش از این نرم افزار برای ویندوز و یا مک بهره مند شوند.

نظر شما در مورد بهبود های وان درایو چیست؟ آیا شما هم از نسخه تحت وب این نرم افزار استفاده می کنید؟

منبع : وینفون
 • جمعه ۱۰ مهر ۱۳۹۴ ۲۱:۱۰
 • ۵ نظر
 • احسان رستمی پور
 • اخبار
194 پست
احسان رستمی پور
علاقه مند عکاسی و تکنولوژی Instagram: sir_ehr
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
facelss void
💔 2 پاسخ دهید جمعه ۱۰ مهر ۱۳۹۴

با مخابرات مشکل داره

SJ
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۱۰ مهر ۱۳۹۴

اتفاقا همین دو دقیقه داشتم باهاش کار میکردم، خدا پدر سازندشو بیامرزه، همیشه کارمو خوب راه میندازه
هرچیزی (عکس، موزیک، فیلم و …) که احتمالش رو میدم که ممکنه یه روز بیرون از خونه بهش نیاز پیدا کنم رو میذارم رو وان درایوم، دیگه فقط یه نت نیاز داره

Seyed.AmirHossein
💔 1 پاسخ دهید شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴

ویندوز ده چرا اپ کلاینت وان درایو رو نداره!؟ اوو شیت×××
این که خیلی بده من کارم کلا با این لعنتیه…
اگر میدونستم وان درایو فقط از طریق وب هست اصلا نمیرفتم سمت وین ۱۰
چکار کنم دوستان؟ توی استور هم که نیست

  Sina
  💔 0 پاسخ دهید شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴

  اپ وان درایو به صورت پیش فرض رو وین ده نصبه !!!!!! چطور ممکنه ؟!!

   Seyed.AmirHossein
   💔 0 پاسخ دهید شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴

   من که هرچی میگردم نیستش این اپ توی سیستمم! برای همین سر در گمم الان!!!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,