CWA_Microsoft_1484 Croppedمتن بیانیه موافقت‌نامه استفاده از محصولات نرم‌افزاری مایکروسافت تغییراتی کرده است. این به روز رسانی شامل تغییراتی در اکس باکس لایو، اسکایپ، وان درایو، ویندوز استور و غیره می‌شود. همچنین محدودیت‌هایی برای توزیع کد، جهت جلوگیری در استفاده‌های تروریستی وضع شده است.

مایکروسافت همچنین تغییراتی را برای خدماتی که به کاربران می‌دهد، اعمال کرده است. کاربران اکس باکس لایو برای حفظ اشتراک خود ازاین‌پس باید حداقل هر ۵ سال یک مرتبه به حساب کاربری خود ورود نمایند. علاوه بر این شرکت، در ایالت‌هایی که آدرس‌های ایمیل مربوط به مدرسه یا کار را تفکیک کرده‌اند، به کاربرانی که با این آدرس‌ها، اقدام به ساخت حساب کاربری می‌کنند، هشدارهای جداگانه‌ای را نمایش می‌دهد. روش‌های پرداخت بین مایکروسافت و مشتریان نیز تغییراتی را به خود دیده است. این تغییرات و توضیحات آن‌ها مربوط به کاربران مقیم در برخی کشورها ازجمله چین، تایوان، هنگ‌کنگ و… می‌باشد. در اعلامیه مایکروسافت می‌خوانید:

در بخش‌های ایکس باکس لایو، Microsoft Studios و نرم‌افزارها، مایکروسافت می‌تواند، اسم، تگ گیمر، عکس گیمر، آواتار و بازی‌هایی را که به‌صورت دسته‌جمعی بازی کرده‌اید را منتشر کند؛ درصورتی‌که تنظیمات حریم خصوصی اکس باکس شما این اجازه را بدهد. این مسأله برای تمامی دستگاه‌هایی که با حساب اکس باکس لایو همگام می‌شوند، صادق خواهد بود. ما ممکن است به‌صورت خودکار نسخه (ورژن) نرم‌افزار اکس باکس یا خود کنسول شما را کنترل کنیم. همچنین ممکن است دریافت‌هایی برای به‌روزرسانی نرم‌افزار اکس باکس، به‌صورت خودکار بر روی کنسول شما انجام شود. این به‌روزرسانی‌ها جهت جلوگیری از اتصال نرم‌افزارها و بازی‌های غیرمجاز و یا سخت‌افزارهای غیر شناخته‌شده، به خدمات شبکه اکس باکس صورت می‌گیرد.

مایکروسافت همچنین بخش جدیدی را برای خدمات پیام‌های گروهی، Bing Places، مایکروسافت بند، مایکروسافت هلث و وان درایو اضافه کرده است. بخش جدید مدیریت اسکایپ و خدمات GroupMe نیز معرفی شده است. بخش پاداش نیز تغییراتی را به خود دیده است. طبق تغییر جدید کاربران باید حداقل هر ۱۸۰ روز یک‌بار به‌حساب خود ورود کنند، تا اعتبار آن حفظ شود. مایکروسافت همچنین تغییرات کوچکی را در شرایط و ضوابط دریافت اپلیکیشن از استور ویندوز و اکس باکس اعمال نموده است. شما می‌توانید تغییرات موافقت‌نامه را از اینجا و متن کامل آن را از اینجا مطالعه نمایید.

منبع :

NEOWIN

306 پست
حسین محمدزاده
لیسانس مدیریت. (تکنولوژی دوست داشتنی ترین چیز در دنیا است)
مطالب مرتبط
مطالب مشابه
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,