کنفرانس بیلد امسال یکی از مهم‌ترین کنفرانس‌های مایکروسافت در طول سال‌های گذشته به شمار می‌رود که شامل موارد جالب متعددی برای توسعه‌دهندگان است. در جریان این رویداد، این شرکت اعلام کرد که سهم درآمدی که برای اپلیکیشن‌های منتشر شده در مایکروسافت استور به توسعه‌دهندگان پرداخت می‌شود، افزایش خواهد یافت که این امر می‌تواند موجب تحریک توسعه‌دهندگان برای توجه بیشتر به این پلتفرم شود. همراه وینفون باشید.

طبق گفته مایکروسافت، سهم درآمد توسعه‌دهندگان از تمام اپلیکیشن‌های فروخته شده از طریق استور به مصرف‌کنندگان دستگاه‌های ویندوز 10 – که شامل موبایل، کامپیوتر، Windows Mixed Reality و سرفیس هاب می‌شود – به 95 درصد افزایش می‌یابد.

این رقم کاملاً قابل توجه و چشمگیر است، به خصوص وقتی که با سهم درآمد تقریباً 60:40 که گوگل و اپل به توسعه‌دهندگان می‌دهد مقایسه می‌شود. با این حال، این شرکت اشاره کرده است که این شرایط جدید برای بازی‌ها اعمال نخواهد شد. علاوه بر این، آنها اشاره کرده‌اند که اگر فروش از طریق ارجاع‌های مربوط به شرکت صورت گرفته باشد – یعنی تبلیغات آنلاین یا روش مشابه – سهم توسعه‌دهنده به 85 درصد کاهش پیدا می‌کند.

این ساختار مالی جدید در اواخر امسال با یک به‌روزرسانی برای App Developer Agreement، که ساختار جدید را با جزئیات بیشتر شرح می‌دهد، به اجرا در خواهد آمد.

منبع :

NEOWIN

2234 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,