Microsoft_Logo_Building_SF

مایکروسافت به منظور حفاظت از محیط زیست، اهداف جدیدی را برای تأمین انرژی مراکز داده خود در سراسر جهان مشخص کرده است. این شرکت تصمیم دارد که ۵۰ درصد از انرژی مراکز داده خود را تا سال ۲۰۱۸ توسط انرژی حاصل از نیروی باد، خورشید و آب تامین کند. برای اطلاع بیشتر از این موضوع در ادامه با وینفون همراه باشید.

برد اسمیت از مایکروسافت که اهداف جدید تامین انرژی مراکز داده را مشخص کرده است، ذکر می کند که:

در سراسر بخش فناوری ما باید بدانیم که در دهه آینده مراکز داده در میان پر مصرف ترین ابزار هایی قرار خواهند گرفت که در سیاره از انرژی الکتریکی بهره خواهند برد. ما نیاز داریم که بر روی یک روش پایدار برای ساخت و راه اندازی مراکز داده سبز تر که به خوبی به جهان خدمت می کنند، کار کنیم.

برای مایکروسافت، این به معنی حرکت از مراکز داده ای که امروزی به سمت مراکز داده دوست دار محیط زیست که تکیه بیشتر آن ها بر استفاده از انرژی حاصل از نیروی باد، خورشید و آب است. امروز تقریبا ۴۴ درصد از برق استفاده شده توسط مراکز داده ما از این منابع تامین می شود. هدف ما  عبور از سهمی ۵۰ درصدی برای این منابع تا پایان سال ۲۰۱۸  و سهمی بیش از ۶۰ درصد برای اوایل دهه بعدی است و پس از آن، این روند بهبود ادامه خواهد یافت.

اسمیت افزود که مایکروسافت به دنبال سایر منابع انرژی از جمله گازهای زیستی و سلول های سوختی برای تامین نیروی مراکز داده خود است. مایکروسافت همچنین یک گزارش سالانه از مصرف انرژی خود ارائه فراهم خواد کرد که شامل ترکیب مختلفی از منابع انرژی است که این شرکت از آن‌ها استفاده می کند.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

2 پست
علی شاطری
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ali
پاسخ دهید جمعه 30 اردیبهشت 1395

حالمونو بهم زد با ویندوز موبایل ۱۰
خداحافظ وینفون
خداحافظ مایکروسافت
ب امید موفقیتتون

  saeed0090
  پاسخ دهید جمعه 30 اردیبهشت 1395

  بسلامت برادر خوش اومدی

  sadegh
  پاسخ دهید جمعه 30 اردیبهشت 1395

  اولا که کجای این متن به ویندوز ۱۰ موبایل مرتبط بود؟؟
  ثانیا خیلی بد موقع ناامید شدی از ویندوز ۱۰ موبایل
  آپدیت بزرگ سالیانه ی ویندوز ۱۰ دو سه ماه دیگه حداکثر میاد و به نظرم تازه دوران ویندوز ۱۰ کامل و استیبل رو شروع می‌کنه…
  خلاصه اینکه پیشنهاد میکنم تا اون آپدیت که کلی اتفاق خوب قراره بیوفته صبر کنی…

soroush79
پاسخ دهید جمعه 30 اردیبهشت 1395

سلام.شدیدا معذرت میخوام که اینجا مطرح میکنم آخه ذهنمو خیلی درگیر کرده تو امتحانا :-).همینطور که داشتم تو یوتیوب دنبال روشی برای تبدیل سیستم عملا میگشتم به یه ویدیویی برخوردم که اندروید رو به ویندوز ۸.۱ دسکتاپ تبدیل کرد با امکان دوال بوت و سرعت خیلی خوبی هم داشت که اینم لینکش:
https://www.youtube.com/watch?v=vvw9CMMlDJ4
بعد رفتم تو گوگل دنبال اون اپ سرچ کنم سایت این برنامه http://changemysoftware.org بود رفتم که دانلودش کنم ولی نتونستم دانلود کنم لینکاش غیر مستقیم بود و از اونا بود که باید یه یکی از پیشنهادات لیست رو انجام میدادی که لینک برنامه رو بده.تو اون سایت کلی برنامه دیگه برا تغییر سیستم عاملا مثل ویندوزفون به اندروید هم بود. خواهش میکنم ببینید اگه کسی تونست دانلود کنه ببینه کار میکنه یا نه؟اگه کار کرد اطلاع رسانی کنید و برای من هم بفرستین.با تشکر.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,