Flash-Player-18-0-0-160-Fixes-13-Vulnerabilities-483817-2

مایکروسافت مدعی است که در حال حاضر مرورگر اج، در بحث مصرف انرژی، بهینه ترین ترین مرورگری است که در دسترس کاربران ویندوز ۱۰ است، ولی اکنون این شرکت وعده داده با به روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰ که در ماه جولای منتشر می شود، بهبود های بیشتری در این زمینه حاصل خواهد شد. برای اطلاع بیش تر، در ادامه با وینفون همراه باشید.

به روز رسانی سالگرد که تا کنون با عنوان رد استون شناخته می شد، بهبود مشکل مصرف بالای باتری نرم افزار فلش پلیر را به همراه خواهد داشت و مایکروسافت به دنبال راه هایی برای کاهش قابل توجه مصرف باتری در سیستم عامل خود می باشد.

به گفته ی مایکروسافت، تغییرات مختلفی در به روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰ انجام خواهد گرفت و یکی از آن هابه حداقل رساندن تاثیر فعالیت های پس زمینه و محتوای حاشیه ای مانند تبلیغات فلش است.

فلش اغلب به علت امنیت ضعیفی که دارد، مورد انتقاد قرار گرفته است و به عنوان یکی از آسیب پذیر ترین بخش های نرم افزاری که در حال حاضر وجود دارد شناخته می شود. البته این مشکلات فلش پلیر تنها به ویندوز ختم نمی شود، بلکه در سایر سیستم عامل ها مانند Mac OS X اپل نیز وجود دارد. همچنین در چند سال گذشته، مطالعات نشان داده اند که فلش پلیر به طور چشمگیری بر روی عمر باتری لپ تاپ ها نیز تاثیر می گذارد و ثابت شده است که بر روی MacBook Air، شما به سادگی با غیر فعال کردن فلش می توانید ۲ ساعت عمر باتری اضافی به دست بیاورید که عدد قابل توجهی است.

مایکروسافت به خوبی می داند که این موضوع یکی از حوزه هایی که در آن نیاز به تمرکز بیشتری وجود دارد، بنابراین، به روز رسانی سالگرد بهبود های بسیاری در این زمینه خواهد داشت.

مایکروسافت توضیح می دهد:

ما همچنان با انتشار به روزرسانی های منظم ویندوز ۱۰، بر روی بهره وری انرژی تمرکز داریم. خصوصا به روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰ با استفاده از چرخه های کم تر پردازنده، مصرف کم تر حافظه ی رم و به حداقل رساندن تاثیر فعالیت های پس زمینه و محتوا های حاشیه ای مانند تبلیغات فلش، شامل بهبود های بیش تری در زمینه ی صرفه جویی در انرژی خواهد بود.

به روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰ در ماه آینده برای رایانه های شخصی و تلفن های همراه منتشر خواهد شد و در آن مجموعه ای از بهبود ها از جمله بسته های نرم افزاری مرورگر اج، تغییرات در منوی استارت، کرتانا، اکشن سنتر و بسیاری دیگر از برنامه های یکپارچه با سیستم عامل را شاهد خواهیم بود.

آیا شما نیز این مشکل مصرف بالای انرژی توسط فلش پلیر را حس کرده اید؟

منبع :

SOFTPEDIA

1994 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,