برنامه‌های زیادی در زمینه یادداشت‌برداری وجود دارد، همچنین شرکت‌های زیادی هستند که در این جهت نرم‌افزارهایی ساخته‌اند. اما یکی از این برنامه‌ها، نرم‌افزار اختصاصی مایکروسافت یعنی Whiteboard است. ویژگی‌های متنوع این برنامه باعث شده تا از محبوبیت بالایی بین کاربران تجاری، همچنین کابران عادی و حتی مقاطع آموزشی داشته باشد. با به‌روزرسانی جدید این برنامه، ویژگی‌های جدیدی به آن اضافه شده که کار کردن با آن را بهبود می‌بخشد. 

مایکروسافت در به‌روزرسانی جدید برنامه whiteboard دو ویژگی مربوط به قلم (جوهر) را، معرفی کرد.

قابلیت جدید مربوط به زیبایی جوهر، که باعث زیبایی و خوانایی بیشتر در یادداشت‌های دست‌نویس شما می‌شود. این ویژگی دست‌خط شما را تجزیه و تحلیل می‌کند و در صورت خوانا نبودن، آن را قابل خواندن می‌کند. این ویژگی جدید (جذب جوهر) شما را قادر می‌سازد، یک عکس از یادداشت‌های خود بر تخته وایت‌برد فیزیکی بگیرید (ضبط کنید) و آن را به صورت دیجیتال در برنامه whiteboard تبدیل کنید. این ویژگی در وقت شما شما صرفه‌جویی می‌کند و باعث تسریع در کار شما خواهد شد، چرا که مجبور نیستید محتوای خود را در whiteboard از ابتدا خلق کنید. هر دو ویژگی‌های گرفتن جوهر (جمع کردن جوهر) و زیباتر کردن آن در حال حاضر در برنامه whiteboard برای ویندوز 10 قابل دسترس بوده، همچنین در به‌روزرسانی بعدی این برنامه برای نسخه iOS در آینده‌ای نزدیک منتشر خواهد شد.

اخیراً در یادداشتی مرتبط، مایکروسافت ادغام Whiteboard و  Microsoft Teams را در جلسات اعلام کرد. شما می‌توانید آخرین نسخه نرم‌افزار Whiteboard را، از طریق این لینک دریافت کنید.

منبع :

MSPU

21 پست
محمد خیر
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,