در سال گذشته، مایکروسافت یک اپلیکیشن جدید به نام Whiteboard را برای دستگاه‌های ویندوز 10 معرفی کرد. حالا با نزدیک شدن به کنفرانس Inspire که هفته آینده برگزار خواهد شد، ردموندی ها سرانجام خروج اپلیکیشن Whiteboard از حالت پیش نمایش را رسماً اعلام کردند. این برنامه اینکینگ بی نظیر، در حال حاضر به صورت عمومی در ویندوز 10 در دسترس قرار گرفته و خبر خوب دیگر این که به زودی شاهد عرضه‌ی نسخه‌ای از آن برای iOS و وب خواهیم بود. در ادامه همراه وینفون باشید.

اپلیکیشن مایکروسافت وایت بورد یک بوم اشتراکی دیجیتال با قابلیت‌هایی جالب از جمله پشتیبانی از قلم است که امکان همکاری همزمان چند نفر و اشتراک بوم میان کاربران را فراهم می‌آورد. علاوه بر پشتیبانی از ورودی قلم دیجیتال و صفحه کلید برای نوشتن یادداشت‌ها و ایده‌ها، برنامه وایت بود قابلیت اضافه کردن و دست‌کاری تصاویر، تشخیص شکل‌ها و بسیاری موارد دیگر را شامل می‌شود. این برنامه همچنین می‌تواند به طور خودکار زمانی که یک میز ایجاد می‌کنید را تشخیص دهد و سپس به مشارکت کنندگان اجازه دهد تا به راحتی ایده‌های خود را سازماندهی کنند.

پس از اتمام یک جلسه طوفان فکری، وایت بوردها را می‌توان ذخیره کرد و سپس از طریق فضای ابری مایکروسافت با اعضای تیم به اشتراک گذاشت تا هر زمان که لازم شد به آنها رجوع کنند.

خروج اپلیکیشن وایت بورد از حالت پیش نمایش با یک به‌روزرسانی برای آن همراه شده که هفته گذشته منتشر شده بود و شامل ویژگی‌های جدیدی همچون تجربه راه اندازی و آیکون جدید به منظور بهبود کلی تجربه کاربری برنامه می‌شود.

مایکروسافت وایت بورد در حال حاضر برای همه کاربران ویندوز 10 در دسترس بوده و ویژگی‌های همکاری برای مشتریان تجاری آفیس 365 و هر کسی که دارای یک حساب شخصی مایکروسافت باشد، قابل استفاده است. برای دانلود این اپلیکیشن از مایکروسافت استور، روی این لینک کلیک کنید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2207 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,