اپ اوت‌لوک برای آی‌اواس با ظاهری نسبتا جدید به روز رسانی شد. گزارش‌ها حاکی از این است که تغییرات در اپ اوت‌لوک به اینجا ختم نخواهد شد و به زودی به روز رسانی‌های جدیدی ارائه می‌شوند.

در به روز رسانی بعدی اپ اوت‌لوک برای گوشی‌های آیفون، ظاهرا قرار است به پوسته تیره مجهز شود. مایکروسافت در زمان معرفی حالت تیره برای وب اپ در ابتدای امسال اعلام کرده بود که:

اگر محیط‌های کم‌تر روشن را می‌پسندید و یا اگر در جای کم نوری قرار دارید، حالت تیره برای خواندن ایمیل‌ها بسیار مطلوب است.

مایکروسافت اخیرا بر روی طراحی خود تمرکز ویژه‌ای کرده است و اولین نتیجه این تمرکز بازطراحی برخی آیکون‌ها از جمله نرم‌افزارهای مرتبط با بسته آفیس بوده است. شرکت در حال حرکت از طراحی تخت به سمت زبان فلوئنت و رنگی با قابلیت استفاده از پوسته روشن و یا تیره به جای طراحی تک رنگی اسبق است.

مسیر شرکت در داخل به خوبی برنامه‌ریزی شده است به همین خاطر توسعه‌دهندگان آفیس به خوبی می‌دانند که حرکت بعدی برای ویندوز چیست. همین‌طور توسعه دهندگان ویندوز به خوبی از برنامه‌های توسعه آفیس اطلاع دارند.

مایکروسافت مشخصا اپ‌های اندروید و آی‌اواس را دگرگون خواهد کرد تا با زبان طراحی جدید این شرکت هم‌خوانی پیدا کنند. این اتفاق البته یک شبه نخواهد افتاد اما ایجاد این تغییرات را به ترتیب خواهیم دید.

منبع :

MSPOWERUSER

396 پست
حسین محمدزاده
لیسانس مدیریت. گیک، برنامه‌نویس پایتون. دوستدار لینوکس و مایکروسافت به صورت هم‌زمان!!
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,