هم اکنون مایکروسافت و کنفرانس آن ها در E3 کانون تمرکز مخاطبین قرار گرفته است. اهداف مایکروسافت در کنفرانس امسال رونمایی از پروژه اسکورپیو، عضو جدید خانواده اکس باکس وان و حمایت همه جانبه از بازی های جدید است. باید دید واکنش بازیکن ها نسبت به این تصمیم به چه صورت خواهد بود. با وینفون همراه باشید

طی جلسه توجیهی مایکروسافت پیرامون مسائل مالی در سیاتل، فیل اسپنسر رییس بخش اکس باکس اعلام کرد که مایکروسافت در حال آماده سازی برای اعلام موجی تازه از اخبار بزرگ مربوط به بازی ها در E3 امسال است.

کاملا واضح است که عناوین درجه یک به همراه سرویس های با کیفیتی همچون اکس‌باکس لایو نقشی راهبردی در پیش برد اهداف اکس باکس و رضایت مخاطبین ایفا می کند. اسپنسر تضمین کرد مایکروسافت ضمن توجه به این مسئله، با آماده کردن اخباری غافلگیرکننده برای همایش امسال، تمام تلاش خود را برای رشد سرویس های مرتبط با اکس باکس به کار خواهد گرفت.

به طور حتم این اظهار نظر ها بسیار امیدوار کننده به نظر می رسند. البته با توجه به تمرکز همیشگی مایکروسافت بر روی سرویساکس باکس لایو می توان پیش بینی کرد که بخش اعظمی از سورپرایزهای آینده این کمپانی مبتنی بر سرویس های آنلاین خواهد بود.

به نظر شما در E3 امسال مایکروسافت با چه غافلگیری هایی پا به میدان خواهد گذاشت؟ لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

Gamingbolt

28 پست
سیاوش امامی
زندگی یعنی هنر هفتم. آرامش یعنی موزیک کلاسیک. کمپانی یعنی مایکروسافت .
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
فرهاد
پاسخ دهید شنبه 23 اردیبهشت 1396

خب خود اسکورپیو به اندازه کافی جذاب خواهد بود ولی در زمینه معرفی عنوانهای انحصاری هم میتونه غافلگیرکننده باشه

javad
پاسخ دهید شنبه 23 اردیبهشت 1396

تا زمانی که وضعیت ویندوز موبایل رو بهبود نبخشه هیچ توفیقی نخواهد داشت چون همین موضوع رو چماق خواهند کرد و خواهند زد توی سرش

HaMeD
پاسخ دهید یکشنبه 24 اردیبهشت 1396

دقیقا چندمین روز از چندمین ماه میلادی برگذار میشه این E3؟؟؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,