این اواخر گزارش‌هایی از شرکت مایکروسافت به گوش رسیده که اعلام می‌داشت آن‌ها در حال معرفی و نمایش محصولی جدید با تم سریال بسیار محبوب و پرطرفدار Game of Thrones هستند. متاسفانه باید اعلام کنم که آن‌هایی که امید معرفی یک بازی رویایی از این سری را داشتند، امیدشان نقش بر آب شد اما بخش روشن ماجرا این جا است که اگر شما به دنبال داشتن مدل جدیدی از کنسول ایکس‌باکس وان هستید و سری Game of Thrones را هم دوست دارید، هنوز هم ممکن است چیزهایی برای امیدواری داشته باشید تا به آن دل خوش کنید.این خبر خوشحال کننده هم این است که شرکت مایکروسافت تصمیم گرفته دو مدل جدید از کنسول نسل هشتمی ارتقاء یافته خود یعنی ایکس‌باکس وان اس، نسخه تمام دیجیتالی عرضه کند که هر دوی آن‌ها دارای تم‌های منحصر به فردی هستند که بر اساس این سریال طراحی و ساخته شده‌اند.

همانطور که در تصویری که در بالا قرار داده شده است هم می‌توانید ببینید، یکی از این کنسول‌ها بر اساس تم Night King طراحی شده و مدل طراحی دیگر نیز بر اساس House Targaryen انجام شده است. برای کنسولی که با مدل Night King قرار است عرضه شود، می‌توانید به پست رسمی معرفی آن در شبکه اجتماعی فیسبوک مراجعه کنید و آن را لایک کنید. برای نسخه‌ی House Targaryen هم می‌توانید به حساب رسمی ایکس‌‌باکس در شبکه توییتر مراجعه کنید، پست معرفی آن را ری توییت کنید و هشتگ‌های GamerThrones و Sweepstakes را به آن اضافه کنید. این کنسول‌ها با بازی‌های Minecraft, Sea of Thieves و همینطور Forza Horizon 3 در دسترس قرار خواهند گرفت.

فقط یک نسخه از هر کدام از این کنسول‌ها عرضه خواهند شد. این موضوع بدین معنی است که زمانی که این فرصت در تاریخ ۲۲ ماه می سال جاری میلادی به اتمام برسد، فقط دو نفر به عنوان برنده می‌توانند شناخته شوند که برندگان خوش شانس این کنسول خواهند بود.

منبع : وینفون
964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,