امروز مایکروسافت بیلد جدیدی را برای اینسایدرهای ویندوز ۱۰ منتشر کرده است که نکته‌ی جالبی را در خود دارد. در بیلد ۱۶۲۷۳ مانند همیشه با لیست تغییرات و ویژگی‌های جدید روبرو هستیم اما خبری از مشکلات‌ شناخته‌شده نیست. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر در این باره با وینفون همراه باشید.

عدم وجود لیست مشکلات‌ شناخته‌شده بدین معنا نیست که هیچ مشکلی در این نسخه وجود ندارد. در واقع مایکروسافت از این پس برای هر بیلدی که منتشر می‌کند، این لیست را منتشر نخواهد کرد و انتشار آن را تنها به برخی از بیلدهای مهم موکول می‌کند.

فراموش نکرده‌ایم. از آنجایی که ما سریع‌تر اقدام به انتشار بیلدها می‌کنیم و در حال تثبیت[بیلدها] هستیم، [لیست مشکلات] را فهرست نکرده‌ایم.

— Brandon LeBlanc (@brandonleblanc) August 23, 2017

احتمالا این موضوع زمانی رخ می‌دهد که بیلد منتشر شده هیچگونه مشکل اساسی که توده‌ی عظیم اینسایدرها را تهدید کند نداشته باشد. این بدین معناست که اگر در بیلد خاصی مشکل اصلی‌ای وجود داشت، مایکروسافت آن را به اطلاع خواهد رساند.

برای زمان‌هایی که [باگ‌ها] باعث مشکلات سخت برای بخش بزرگی از اینسایدرها می‌گردد، بله(لیست منتشر می‌شود) در غیر این صورت خیر..

— Brandon LeBlanc (@brandonleblanc) August 23, 2017

به نظر می‌رسد که عدم انتشار مشکلات جزئی برای هر بیلد، مشکل خاصی برای اینسایدرها ایجاد نمی‌کند زیرا همه‌ی بیلدها مشکلات اساسی در خود ندارند.

دیدگاه خود را در این باره با ما در میان بگذارید. به نظر شما عدم انتشار مشکلات شناخته‌شده‌ی بیلدها حرکت مثبتی از سوی مایکروسافت بوده است؟ آیا به نظر شما لزومی به انتشار هرباره‌ی مشکلات برای بیلدها وجود دارد؟

منبع :

MSPU

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , ,