۱۴۷۸۵۴۷۴۵۸_xbox-insider-program_story

مایکروسافت چند ماهیست که در اکس باکس نیز پروژه اینسایدری را برای عموم به راه انداخته است و اکنون بعد از مدتی تغییرات مهمی برای اینسایدرها ایجاد کرده است. با وینفون همراه باشید. هفته ی گذشته اولین به روز رسانی پیش نمایش کریترز برای اکس باکس وان منتشر شد و برنامه اینسایدری برای به روز رسانی های سیستمی بالاخره باز شد. چهار بخش مختلف برای اینسایدرها در نظر گرفته شده است که ۳ بخش آن ها تنها با دعوت خود مایکروسافت عضو می گیرد.

اکثر اینسایدرهای فعال در حلقه آلفا قرار دارند، حلقه ای که به روز رسانی کریترز را دریافت کرد. مایکروسافت در این حلقه اینسایدرها را اعتبار می دهد و انتخاب می کرد که کدام کنسول اینسایدر در حلقه آلفا قرار بگیرد و معمولا کنسولی انتخاب میشد که استفاده کمتری برای فرد داشت. به طور طبیعی اینسایدرها کنسول های متعددی دارند و ترجیح می دهند خودشان انتخاب کنند کدام کنسول به حلقه آلفا راه پیدا کند.

با تغییرات اخیر و با توجه به بازخورد ها و نظرات اینسایدرها، مایکروسافت در نهایت تصمیم گرفته است تا به اینسایدرها اجازه دهد کنسول مدنظر خودشان را برای ورود به پیش نمایش آلفا انتخاب کنند.

فراموش نکنید که شما می توانید ۱۰ کنسول در این مسیر داشته باشید، اما اگر مایکروسافت آن ها را غیرفعال بداند، می تواند شما را از حلقه ی آلفا حذف کند. به خاطر داشته باشید که می توانید تنها یک بار حلقه ی جدید را انتخاب کنید و ممکن است برای ورود به آن تا ۷۲ ساعت طول بکشد.

آیا شما اینسایدر اکس باکس هستید؟

منبع :

NEOWIN

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
hossein
پاسخ دهید سه شنبه 12 بهمن 1395

چرا خبر اضافه شدن نقشه ایران به آفلاین مپ رو منتشر نمیکنین.من آخرین بیلدو نصب کردم حلقه fast آفلاین مپ آپدیت شد و نقشه ایران به لیست اضافه شد ولی گوشی هایی که آپدیت سالگرد روشون نصبه چک کردم آپدیت نیومده براشون.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,