wave3

تنها حدود ۲ ماه از عرضه نخستین سری دستگاه های هالولنز یعنی نسخه های مخصوص توسعه دهندگان این کامپیوتر هالوگرافیکی می گذرد، و مایکروسافت اعلام کرده است که هر روز بررسی می کند که صاحبان این دستگاه ها چگونه از آن ها استفاده می کنند و در چه زمینه هایی از آن ها بهره می برند.

HoloLens-3

ابتدای ماه بود که مایکروسافت اولین به روز رسانی را برای نسخه توسعه دهندگان هالولنز منتشر و اعلام کرد که بسیاری از ویژگی های این به روز رسانی همان مواردی هستند که کاربران آن ها را درخواست کرده بودند. اما یکی از اعتراضاتی که توسعه دهندگان درباره این دستگاه به مایکروسافت داشتند تاخیر بسیار زیاد آن در عرضه و رساندن دستگاه به دست توسعه دهندگان بود.

حال مایکروسافت روز گذشته عرضه موج سوم این دستگاه شگفت انگیز را آغاز کرده است و گفته است که از این پس عرضه هالولنز را برای توسعه دهندگان سریع تر انجام خواهد شد تا رضایت این کاربران را جلب کند. متاسفانه هنوز جزئیات بیشتری در رابطه با این خبر در دسترس نیست.

win10_holoLens_livingRoom_web

هم اکنون این دستگاه با قیمت ۳۰۰۰ دلار در دسترس توسعه دهندگان قرار دارد و افرادی که مایل به خریداری این نسخه هستند می توانند از این لینک ثبت نام خود را انجام دهند.

منبع :

MSPOWERUSER

1021 پست
حمیدرضا عبدی

سردبیر وبسایت –
اینستا : hara1368
ارتباط : hamidrezaabdi@winphone.ir

مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام