مایکروسافت اخیرا پیشنهاد جدیدی برای مشتریان تجاری ارایه داده است تا به این طریق نظر آن‌ها را به خود جلب کند. با این پیشنهاد کسانی که برای امور کسب و کار خود در میل باکس، دراپ‌باکس و گوگل درایو اشتراک دارند، می‌توانند به صورت رایگان از سیستم ذخیره سازی «وان درایو» نیز بهره‌مند شوند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت دیروز اعلام کرد که برای جذب مشتریان تجاری که از سیستم‌های ذخیره سازی رقیب مایکروسافت استفاده می‌کنند پیشنهاد جالبی دارد و آن‌ها می‌توانند به صورت رایگان از خدمات ذخیره سازی سیستم ابری وان درایو برای استفاده در پلتفرم‌های تجاری بهره‌‌مند شوند. با توجه به این پیشنهاد مشتریان تجاری سرویس‌های میل باکس، گوگل درایو و دراپ‌باکس می‌توانند تا پایان زمان باقیمانده از قرارداد خود از سیستم ذخیره سازی وان درایو به صورت رایگان استفاده کنند. البته مشتریان باید دقت کنند که این پیشنهاد سخاوتمندانه مدت زمان محدودی دارد و فقط از تاریخ ۶ فوریه ۲۰۱۸ تا تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۱۸ برای کسانی که اشتراک سرویس ذخیره سازی وان درایو را هنوز ندارند، معتبر و قابل استفاده است.

مایکروسافت برای راحتی مشتریان در انتقال به وان درایو ، استفاده از سرویس FastTrack را پیشنهاد می‌دهد. همچنین مایکروسافت این نکته را اعلام کرد که امروز بیش از ۳۵۰/۰۰۰ سازمان از خدمات سرویس وان درایو و سیستم ذخیره سازی آن استفاده می‌کنند و قابلیت استفاده از همگام سازی فایل‌ها در این دو، سال ۲۰۱۷ سه برابر شده است.

اگر شماهم از سرویس وان درایو استفاده می‌کنید، نظراتتان را با وینفون به اشتراک بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

108 پست
صبا ابراهیمی
او کارشناس مترجمی زبان انگلیسی است. به کارهای هنری، خوشنویسی، کتاب و فیلم علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کتاب خواندن و فیلم دیدن کند. صبا اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
mahdi
پاسخ دهید شنبه 21 بهمن 1396

Microsoft Photos 2018.18011.13438.0به روز رسانی برای موبایل

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,