Cover

اگر شما از ویندوز 10 استفاده می کنید حتما می دانید که مایکروسافت به روز رسانی هایی که اخیرا منتشر کرده جزئیاتی را به همراه نداشته اند و اگر هم جزئیاتی به همراه داشته اند چندان مهم نبوده است. به نظر می رسید که مایکروسافت قصد ندارد جزئیات این به روز رسانی ها را اعلام کند اما گویا این جزئیات اعلام می شوند اما نه برای همه کاربران!

بسیاری از کاربران به این موضوع که ممکن است مسائل امنیتی مهمی پیرامون این به روز رسانی ها باشد اشاره می کنند و در این خصوص نگران هستند به خصوص این که مایکروسافت اخیرا اعلام کرد که نیازی نمی بیند که لیست تغییرات به روز رسانی ها را منتشر کند و همین موضوع باعث شد تا شک کاربران بیشتر شود. چیزی که می شد از سخنان مایکروسافت فهمید این است که این شرکت تنها قصد دارد جزئیات به روز رسانی های بزرگ را اعلام کند و به روز رسانی های تجمعی کوچک معمولا تغییر خاصی را به همراه نداشته و لازم نیست که لیست تغییرات برای آن ها اعلام شود. اما حال گفته های تازه ای وجود دارد که نشان می دهند جزئیات این به روز رسانی ها تنها برای مشتریان عادی اعلام نمی شود!

کاربران تجاری جزئیات به روز رسانی ها را دریافت می کنند!

Jim Alkove یکی از سخنگویان شرکت مایکروسافت در جریان جلسه ای که با روزنامه نگاران در ردموند داشت، اعلام کرد که لیست تغییرات به روز رسانی ها اعلام می شود اما تنها برای کاربران تجاری در دسترس قرار می گیرد. این بدان معناست تنها کاربرانی که از نسخه Enterprise ویندوز 10 استفاده می کنند می توانند جزئیات این به روز رسانی ها را مشاهده کنند و این برای میلیون ها کاربری که از نسخه های دیگر ویندوز 10 استفاده می کنند خبر نا خوشایندی است و ممکن است که آن ها را نا امید کند.

در اصل برای کاربران نسخه Enterprise ویندوز واقعا لازم و ضروری است که بدانند در کوچک ترین به روز رسانی ها چه چیزی وجود دارد، البته این برای سایر کاربران نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و ممکن است که این به روز رسانی ها تغییراتی را در سیستم عامل و عملکرد آن به وجود بیاورند که ممکن است کاربران آن ها را نخواهند. اما برای کمپانی ها مهم ترین مسئله این است که بدانند در این به روز رسانی ها چه چیزی وجود دارد و در صورت لزوم، نصب آن را به تاخیر بیاندازند و ممکن است که دلیل تصمیم مایکروسافت نیز همین موضوع باشد اما بهتر بود که این تصمیم اخذ نمی شد.

کاربران نسخه Home ویندوز 10 چه بخواهند و چه نخواهند، تمامی به روز رسانی ها را به طور خودکار دریافت می کنند! حتی کوچک ترین بسته های به روز رسانی نیز به طور خودکار بر روی رایانه آن ها نصب می شود و برای آن ها بودن یا نبودن لیست تغییرات چندان تفاوتی ندارد اما اگر مایکروسافت می خواهد رابطه خود با مشتریان را نزدیک و نزدیک تر کند، بهتر است که در این خصوص تجدید نظر کند و به حرف کاربران خود گوش دهد.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع: SOFTPEDIA

منبع : وینفون
998 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
*_*
پاسخ دهید یکشنبه 9 شهریور 1394

مگه ویندوز ۱۰ کامپیوتر نسخه اصلی و کاملش نیومد ؟
پس این اپدیت ها چیه که میاد براش ؟؟؟؟

  sadegh
  پاسخ دهید یکشنبه 9 شهریور 1394

  یعنی میخوای بگی تا حالا هیچ کدوم از نرم افزارات رو آپدیت نکردی!!؟ سوالت بشدت ابتداییه!

  :|
  پاسخ دهید یکشنبه 9 شهریور 1394

  یعنی 😐

  ویندوز کامله اما بسته های امنیتی برای اینکه شما در برابر اخرین تهدیدات امنیتی بیمه باشید میان
  بعدش توی ویندوز هنوز مشکلات جزعیی یافت میشه که باید رفع بشن
  بعدش هم این اخرین نسخه از ویندوز هست و قابلیت های جدیدی که قراره بیان یا مردم درخواستشونو دارن به هر حال باید در قالب اپدیت بیاد دیگه:|

   *_*
   پاسخ دهید یکشنبه 9 شهریور 1394

   درسته که این اخرین نسخه هستش و به مرور اپدیت میشه ! ولی من میگم چرا انقدر زود ! خب اینایی که الان دارن با اپدیت اضافه میکنن رو چرا تو نسخه اصلی اضافه نکردن ؟ اگه باگ داره چرا منتشر کردن که حالا اپدیتش کنن
   لابد وین مبایل هم بیاد باز باگ داره اینا باید اپدیت بدن 😐

  فرهاد
  پاسخ دهید یکشنبه 9 شهریور 1394

  درحال رفع باگ نسخه اولیه دستکتاپ هست !
  موبایلم که معمولا ته صف هست اگه شد نهایتا یه رفع باگی هم سر راه میکنن ازش ولی توقع زیادی خصوصا تو مسایل زیبایی و طراحی نداشته باش !‌:((

MAHAN
پاسخ دهید یکشنبه 9 شهریور 1394

سلام ،یه سوال
میتونیم اپدیت ها رو خودمون از اینترنت دانلود کنیمو نصب کنیم؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,