اخبار

مایکروسافت به زودی امکان دانلود بسته های زبانی ویندوز 10 از استور را فراهم خواهد کرد باز شدن پای استور به بخش های بیشتری از ویندوز 10...

بر اساس گفته های وب سایت Aggiornamenti Lumia،  مایکروسافت قصد دارد به کاربران اجازه دهد به طور مستقیم از طریق مایکروسافت استور به بسته های زبانی ویندوز 10 دسترسی داشته باشند. این بدان معنا است که کاربران می توانند بخش به روز رسانی ویندوز را کنار گذاشته و به طور مستقیم بسته های زبانی را، همانند اپلیکیشن ها و بازی ها از استور دانلود و نصب کنند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت در چند روز اخیر مجموعه ای از بسته های زبانی از جمله روسی، کاتالان، والنسیا و برخی دیگر را روی سرورهای فروشگاه خود بارگذاری کرده است. ردموندی ها احتمالا در حال آزمایش این ویژگی هستند و ما می توانیم امیدوار باشیم که آن ها به زودی با به روز رسانی رد استون 4 امکان دانلود بسته های زبانی از استور را برای کاربران فراهم خواهند کرد.

توضیحات رسمی هر بسته زبانی بارگذاری شده در مایکروسافت استور به صورت زیر است:

آیا می خواهید ویندوز را در یک زبان جدید تجربه کنید؟ این بسته محلی شامل آخرین منابع زبانی برای ویژگی های ویندوز مانند منوی استارت، تنظیمات و فایل اکسپلورر است. پس از نصب این برنامه، دکمه Launch را برای هدایت به اپلیکیشن تنظیمات ویندوز انتخاب کنید. از آنجا، شما می توانید تنظیمات مورد نظر زبان خود، از جمله زبان نمایش ویندوز را کنترل کنید.

همان طور که گفته شد در حال حاضر بسته زبانی مربوط به چند زبان در مایکروسافت استور قرار گرفته است و احتمالا به زودی شاهد تکمیل این مجموعه خواهیم بود.

به نظر شما این ویژگی به زودی به صورت رسمی معرفی خواهد شد؟

منبع :

MSPU

2082 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,