شرکت مایکروسافت وعده داده است که در به روز رسانی بزرگ بعدی ویندوز ۱۰ شاهد اضافه شدن ویژگی های جدید و شاخصی خواهیم بود. یکی از این ویژگی ها که Timeline نام دارد و به کاربران امکان همگام سازی کارها را بین رایانه های ویندوزی فراهم می کند. ویژگی دیگری که در آینده ی نزدیک شاهد آن خواهیم بود قابلیت همگام سازی کلیپ بود، فایل ها و … است که بین تلفن های هوشمند اندرویدی و رایانه ی ویندوزی فراهم خواهد شد.

خبر رسیده است که اخیرا ردموندی ها در حال کار بر روی نسخه جدید از لانچر اندرویدی خود هستند تا به واسطه ان بتوانند قابلیت همگام سازی فایل ها را مابین رایانه های شخصی و تلفن های هوشمند اندرویدی فراهم کنند. شایان ذکر است که هم اکنون شرکت مایکروسافت در حال ازمایش نسخه ی های اولیه این ویژگی به کمک برخی کاربران بتا است. ناگفته نماند ویژگی مذکور که Arrow Hub نام دارد به صورت یک اپلیکیشن تحت وب عرضه خواهد شد تا کاربران سیستم عامل های مختلف از جمله مک، کروم، لینوکس و… امکان دسترسی به آن را داشته باشند.

منبع :

MSPU

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,