اخیرا اطلاعات جدیدی به دست وب‌سایت ویندوزسنترال رسیده است که از حضور بازی‌های شناخته‌شده‌ای چون Forza Motorsport 7، Red Dead Redemption 2 و … در کنفرانس E3  مایکروسافت برای نمایش قدرت واقعی کنسول اسکورپیو خبر می‌دهد. در ادامه برای کسب اطلاعات تکمیلی با وینفون همراه باشید.

بر طبق گفته‌ی ویندو‌زسنترال، این اطلاعات که از جانب منابع معتبری به دست‌شان رسیده است، خبر از حضور بازی‌های بزرگی در کنفرانس E3 مایکروسافت می‌دهد که قصد دارند قدرت واقعی این کنسول را به نمایش بکشند.

در این لیست که چند بازی First-party(عناوین خودساخته) نیز قرار دارد، ما شاهد نام‌های بزرگی چون Forza 7، Crackdown 3 و State of Decay 2 هستیم. البته لیست به همین بازی‌ها ختم نمی‌شود و عناوین شخص ثالث بزرگی چون Call of Duty، FIFA 18، Madden، Battlefront 2 و Red Dead Redemption 2 نیز در این لیست حضور دارند که مطمئنا نمایش آن‌ها بر روی کنسول قدرت‌مند اسکورپیو به فروش بازی‌هایشان کمک شایانی خواهد کرد.

در این بین، جای داشتن نسخه‌ی دوم از عنوان Starswars Battlefront 2 با توجه به حضور نام این بازی در تریلر سال قبل پروژه اسکورپیو، به هیچ عنوان دور از انتظار نبوده اما وجود Red Dead Redemption 2 در این بین مطمئنا می‌تواند به اعتبار این کنسول در بین توسعه‌دهندگان شخص ثالث کمک به سزایی کند.

دیدگاه خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید.

 

منبع :

WINDWS CENTRAL

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
Ehsan
پاسخ دهید یکشنبه 13 فروردین 1396

واقعا این کنسول بیاد بدجور احتمالا میترکونه چون هم قدرتمند ترینه و هم بازیهای انحصاری و غیر انحصاری فوقالعاده ای براش عرضه میشه و فک کنم با این کنسول بتونه از فروش ps4pro جلو بزنه چون واقعا برتره از اون

محمد
پاسخ دهید سه شنبه 15 فروردین 1396

سال بترکونی در پیشه………

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,