windows_10_vr

همان طور که می دانید کنفرانس اکتبر ۲۰۱۶ مایکروسافت در حال برگزاری است. شما می توانید این کنفرانس را از طریق وبلاگ نویسی زنده وینفون پیگیری نمایید. اگر پیگیر اخبار مربوط به این رویداد مهم مایکروسافت باشید به طور حتم از شنیدن خبر معرفی هدست واقعیت مجازی توسط این شرکت خوشحال خواهید شد. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

خبر ها حاکی از آن است که شرکت مایکروسافت هدست واقعیت مجازی خود را با پشتیبانی ویندوز ۱۰ به زودی وارد بازار خواهد کرد. این هدست واقعیت مجازی تنها قیمتی معادل ۲۹۹ دلار داشته و از سنسور های ردیابی داخلی و خارجی بهره می برد. همچنین به گفته ی مایکروسافت این هدست از داشتن دوربین خارجی و سیستم لیزری بی نیاز است که مشابه آن را در محصولاتی چون Oculus Rift و HTC Vive نیز دیده بودیم. از دیگر ویژگی های این محصول به حسگر ردیاب شش درجه ای آزاد می توان اشاره کرد. به نظر می رسد قیمت هدست واقعیت مجازی مایکروسافت در مقابل قیمت ۷۹۹ دلاری HTC Vive بسیار به صرفه تر باشد.

october-2016-event-2016-special-page

منبع :

THEVERGE

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,