image_3E7278ED

مایکروسافت سرویس جدید ابری خود بانام Upgrade Analytics را که برای آنالیز سیستم، نرم‌افزارها و درایورها می‌باشد را منتشر کرد تا به سازمان‌ها برای ارتقای کامیپیوترهایشان کمک کند. این سرویس جدید اجازه می‌دهد تا ویندوز مورداستفاده در سازمان با سرعت بیشتری و به‌سادگی ارتقا یابند. برای تجزیه‌وتحلیل به‌وسیله این سرویس شما نیازمند اضافه کردن این سرویس به فضای کاری پورتال سازمانی خود هستید و همینطور بایستی ارتباطات بین سازمان خود و مایکروسافت برقرار کنید و اجازه به اشتراک‌گذاری داده‌ها را برای ارسال به مایکروسافت بدهید. برای این ارتباط بایستی به وب‌سایت Upgrade Analytics رفته و ثبت‌نام نمایید و در OMS ثبت‌نام کنید تا بتوانید فضای کاری مربوط به سازمان خود را ایجاد کنید. بعدازاینکه شما ارتباطی بین کامپیوترهای کارمندان خود و مایکروسافت ایجاد کردید، این سرویس اطلاعات کامپیوترها، نرم‌افزارها، و درایورها را برای آنالیز جمع‌آوری می‌کند.
مایکروسافت، با استفاده از این داده، مشکلات مربوطه را شناسایی می‌کند و در صورت امکان، آن‌ها را در ارتقای بعدی حل کرده و رفع این مشکل را به سازمان مربوطه پیشنهاد می‌دهد. سازگاری داده‌های به‌روزرسانی با واحد کیلوبایت می‌باشد که بدین‌وسیله داده‌های تله‌متری را از سمت سیستم‌های کارمندان به فضای Upgrade Analytics در ویندوز ۷ سرویس پک ۱ و ویندوز ۸.۱ ارسال می‌کند. داده های تله متری ویندوز در ویندوز ۱۰ به مراتب قوی تر از نسخه های قبلی است و با نظم بیشتری داده ها را ارسال می کند. این سرویس نمی‌تواند، در ویندوز اکس پی یا ویستا تجزیه‌وتحلیل داده را انجام دهد و آن‌ها را ارزیابی نماید.
برای اطلاع از جزییات این ارتباطات می‌توانید به توضیحات سایت مایکروسافت مراجعه کنید.

منبع :

MSPOWERUSER

  • دوشنبه 3 مرداد 1395 20:00
  • 2 نظر
  • هادی اکبری زاده
  • اخبار
1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
metallica
پاسخ دهید دوشنبه 3 مرداد 1395

تار عنکبوت بسته سایت 😅
رفقا کجایید؟

sabzoghab.so
پاسخ دهید دوشنبه 3 مرداد 1395

دوستان ویندوزی لطفاً با این توسعه دهندگان همکاری بکنید
Ezdictionary and newsflow and metro file manager and share it and Ultra player and UC browser and Omni Mc and windows calendar and surfy browser and loadkit download manager

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,