اخیرا آکادمی ملی علوم و هنر تلوزیونی (NATAS) برندگان شصت ونهمین جشنواره سالانه فناوری و مهندسی “امی” را اعلام کرد‌ه‌اند که در آن مایکروسافت برنده جایزه امی برای ” توسعه‌ یکپارچه‌سازی کنفرانس تصویری با محیط توسعه برادکست‌ها” شد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

اسکایپ تی‌اکس یک سیستم استودیویی با کیفیت است که پخش‌کنندگان قادر به یکپارچه سازی تماس‌های ویدئویی اسکایپ به صورت منظم در یک جریان کار استودیویی هستند. و همچنین اسکایپ تی‌اکس توانایی برقراری بی‌درنگ و با کیفیت بالای ارتباطات راه دور را دارد. پخش کنندگان تقریبا صد کشور، اسکایپ تی‌اکس را در جریان کار خود دارند.

سال گذشته، مایکروسافت اسکایپ تی‌اکس ۴ رو منتشر کرد که خیلی انعطاف‌پذیرتر از ورژن قبلی خود بود. اسکایپ تی‌اکس به پخش‌کنندگان و شرکای صوتی این امکان را می‌دهد که تماس‌های تصویری چندگانه با کیفیت بالای اسکایپ را در جریان کار منتشر کنند.

اگر شماهم یکی از کاربران اسکایپ هستید، نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

108 پست
صبا ابراهیمی
او کارشناس مترجمی زبان انگلیسی است. به کارهای هنری، خوشنویسی، کتاب و فیلم علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کتاب خواندن و فیلم دیدن کند. صبا اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,