در هفته گذشته اینسایدرها روزهای شلوغی را سپری کردند، چرا که مایکروسافت چندین بیلد پیش نمایش را برای اینسایدرهای حلقه های مختلف عرضه کرد، اما ظاهرا این هفته را باید بدون بیلد جدید سپری کنیم. به واسطه وجود یک مشکل مسدود کننده این هفته اینسایدرها بیلد جدیدی را دریافت نخواهند کرد. برای آگاهی از جزییات همراه ما باشید.

برخلاف هفته پیش که بیلدهای متعددی در شاخه های مختلف عرضه شد، این هفته بیلد جدیدی برای اینسایدرها در دسترس نخواهد بود، مایکروسافت اعلام کرده که به دلیل وجود یک مشکل مسدود کننده این هفته بیلد جدیدی را عرضه نخواهد کرد، این مشکل باعث شده تا کاربران قادر به باز کردن فید بک هاب و فرستادن مشکلات و بازخوردها به تیم اینسایدر نباشند، بنابراین ردموندی ها تصمیم گرفته اند تا بیلد جدیدی عرضه نکنند. مایکروسافت در همین زمینه اظهار داشته:

ما بیلد جدید را توسط حلقه های داخلی شرکت آزمایش کردیم، در این بیلد مشکلی وجود دارد که باعث می‌شود امکان دسترسی به فیدبک هاب وجود نداشته باشد و در نتیجه عرضه آن باعث قطع دسترسی کاربران به این اپلیکیشن می‌گردید، بنابراین تصمیم گرفتیم تا این بیلد را منتشر نکنیم، ما تا آخر هفته جاری مشغول کار روی این مشکل هستیم و پس از رفع آن در هفته آتی بیلد جدید را عرضه خواهیم کرد.

همانطور که اطلاع دارید مایکروسافت درنظر دارد تا به‌روزرسانی فال کریترز را در تاریخ ۱۷ اکتبر عرضه کند، بنابراین این شرکت به‌شدت در تلاش است تا در این زمان باقی مانده مشکلات موجود را برطرف سازد. علاوه براین ردموندی های توسعه و انتشار به‌روزرسانی بزرگ بعدی ویندوز یعنی رد استون ۴ را آغاز کرده اند که اینسایدرهای Skip Ahead برای اولین بار بیلدهای مربوط به آن را دریافت کرده اند.

منبع :

MSPU

1206 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
illustray
پاسخ دهید جمعه 17 شهریور 1396

پسر چقدر مایکروسافت کسل کننده شده همینطور سایت شما دیگه پشه هم پر نمیزنه اینجا
چرا سیاست سایت رو تغییر نمیدید چرا فکر یک چیز نو نیستید چرا به فکر درامد بالاتر نیستید
اصلا این رویه خوب نیست به نظرم میتونید یک کار متفاوت کنید نه اینکه هی صبح تا شب در مورد چیزهای خبر بزارید که هیچ تقاضایی نداره

kian_b
پاسخ دهید جمعه 17 شهریور 1396

بیلد برای گوشی واقعا بی معنا شده.قابلیت جدید که بهش اضافه نمیشه فقط رفع باگه و تولیده باگ جدیده!!!!!!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,