مایکروسافت ورد در نهایت ویژگی مترجم داخلی را دریافت کرد. شرکت مایکروسافت بی سر و  صدا ویژگی مترجم داخلی را با نام Word Translator برای مایکروسافت ورد معرفی کرد. مایکروسافت قصد دارد Word Translator را به زودی به برنامه مایکروسافت ورد؛ مک، اندروید و iOS اضافه کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

Word Translator از سرویس Microsoft Translator قدرت می گیرد. این امکان ترجمه یک سند کامل، مجموعه ای از کلمات، عبارات و جمله ها از یک زبان به زبان دیگر را فقط با چند کلیک دارد. در حال حاضر این ویژگی در مجموع از 60 زبان پشتیبانی می کند، اما ترجمه ها برای 11 زبان توسط فناوری ترجمه شبکه عصبی امکان می پذیرد. به گفته شرکت ترجمه ها در این 11 زبان کیفیت و روایی بسیار بهتری را نسبت به زبان های دیگر دارند. در حال حاضر Word Translator در 11 زبان عربی، چینی (ماندارین)، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، پرتغالی، روسی و اسپانیایی از تکنولوژی ترجمه شبکه عصبی استفاده می کند که در طول زمان تعداد آن ها بیشتر می شود.

Word Translator در حال حاضر در دسترس اینسایدر های آفیس دسته فست قرار دارد. نسخه 8613.1000 در ماه آینده برای کاربران بیشتری منتشر می شود.

منبع :

MSPU

831 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,