Lumia-950-Continuum

در حدود یک سال پیش، مایکروسافت یک بسته از جدید ترین کیت ویندوز ۱۰ موبایل خود را به برخی از اینسایدر های ویندوز منتخب ارائه کرد که این کیت شامل یک لومیا ۹۵۰XL و یک داک صفحه نمایش بود. ایده ی پشت این کار، دریافت بازخورد در مورد ویندوز ۱۰ موبایل، برنامه ها و ویژگی های جدید آن بود. پس از مدتی این غول ردموندی، تغییر رویه داد و برای شکل دادن آینده ی این پلتفرم، از مجموعه ای از اینسایدر های ویندوز استفاده کرد.

در ایمیلی به اینسایدر های ویندوز که برای دریافت بسته انتخاب شده بوند، مایکروسافت به طور ویژه از آن ها برای اظهار نظر در مورد اهمیت ۵ دسته از اپلیکیشن ها درخواست کرده است، و همچنین نام و شرحی از برنامه هایی که آن ها می خواهند در کانتینیوم، و به موجب آن در ویندوز ۱۰ موبایل، مشاهده کنند را ارائه کرده است. این ۵ دسته عبارتند از:

 • اپلیکیشن هایی برای بهره وری در محل کار
 • اپلیکیشن هایی برای بهره وری در منزل
 • اپلیکیشن هایی برای برای سرگرمی
 • اپلیکیشن هایی برای رسانه های اجتماعی
 • بازی برای کانتینیوم

آن ها درخواست کرده اند که به این دسته بندی ها بر اساس اهمیت از ۱ تا ۵ رای داده شود، که نمره ی ۱ مهم ترین و نمره ی ۵ کم اهمیت ترین خواهد بود. پس از آن، گزینه ای نیز برای بیان نام برنامه و دلیل این که چرا باید این برنامه برای کانتینیوم و ویندوز ۱۰ موبایل منتشر شود، در نظر گرفته شده است.

به گفته ی مایکروسافت، این بررسی به آن ها کمک می کند که به اپلیکیشن هایی که برای کاربران خود مهم هستند، پی ببرند. این جالب است که مایکروسافت با ارسال ایمیلی به اینسایدر ها، از آن ها درخواست کرده که برنامه هایی که دوست دارند در این پلتفرم ببیننند را، به اطلاع مایکروسافت برسانند. احتمالا مایکروسافت بعد از ارزیابی نتایج به دست آمده، با شرکت هایی که علاقه مند هستند برنامه های خود را برای این پلتفرم وسیع در دسترس قرار دهند، به همکاری خواهد پرداخت. باید منتظر بمانیم و ببینیم که هدف این شرکت از شروع چنین کاری و تمرکز ویژه بر روی موبایل، دقیقا چه چیزی خواهد بود!

نظر شما در مورد این کار چیست؟

منبع :

WINBETA

1983 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
سعید
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

واسه استفاده از project باید وای فای خود دستگاه داشته باشه من با مودم وایرلس نمیتونم کانکت شم؟وقتی میرم تو ستینگ سیستم پروجکت این عبارت به رنگ قرمز برام میاد چیه the device dosnt support receiving miracast so you cant project to it wirelessly ممنون میشم اگه بتونی راهنماییم کنی؟

  erfan.226
  پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

  نه شما صرفا با مودم وای فای نمیتونید. چون فقط فرستنده هست و گیرنده نیست.

Bijan
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

تکلیف این تغییراتوماتیک ریجن به ایران چیه،اویل اینجوری نبود با تعویض چند لحظه ای سیم کارت اینجوری شد،،به کشورهای مختلف رو تست کردم نشد،اکانت مایکروسافت هم روی آمریکاس،،دوستان اگه راه حلی دارید ممنون،،چندین بار پرسیدم ،

Kmh
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

مایکروسافت در تلاش است اپلیکیشن های بیشتری را به کانتینیوم بیاورد؛ برای این کار از اینسایدرها کمک می گیرد!
.
.
.
.
.
از نظر ما مشکلی نداره.میتونن کمک بگیرن .
😐

MojtabaHere
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

مدرن کمبت ۵ آپدیت شد

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,