_متفرقه پنل جدید

یادگیری ماشین ورد قادر به شناخت و اصلاح اشکالات گرامری شما خواهد بود وقتی مایکروسافت به فکر بهبود گرامر شما است!

یکی از نقاط تمرکز مایکروسافت در دو سال اخیر هوش مصنوعی و یادگیری ماشین بوده است. این شرکت شب گذشته از تصمیم خود برای ادغام یادگیری ماشین با نرم‌افزار ورد رونمایی کرد.مدیرعامل هندی‌تبار مایکروسافت از زمانی که روی کار آمده تمرکز زیادی روی هوش مصنوعی و یادگیری ماشین داشته است. این دو پدیده نسبتا نوین در حال تنیده شدن در بسیاری از محصولات و سرویس‌های این شرکت هستند. شب گذشته در دومین روز از کنفرانس توسعه‌دهندگان مایکروسافت، این شرکت اعلام کرد که درنظر دارد تا از قدرت یادگیری ماشین در نرم‌افزار Word استفاده کند.

این شرکت طی کنفرانس دیشب در دمویی نحوه عملکرد یادگیری ماشین را در این نرم‌افزار نشان داد.  با ورود یادگیری ماشین در نرم‌افزار ورد، این نرم‌افزار قادر خواهد بود تا به نویسندگان در بهبود گرامرشان کمک فراوانی کند. مایکروسافت صرفا دموی کوتاهی از این قابلیت را نشان داد، اما آنچه که مسلم است این شرکت در پیاده‌سازی این طرح کاملا قاطع است.

کوین گالو مدیر بخش توسعه‌دهندگان پلتفرم ویندوز برای نمایش این قابلیت روی صحنه رفت و به مقایسه‌ بین یک نسخه قدیمی‌تر و معمولی نرم‌افزار ورد با نسخه آینده که از یادگیری ماشین بهره می‌برد، پرداخت. در حالی که نسخه معمولی قادر به تشخیص بسیاری از اشکالات گرامری نبود، نسخه جدید به‌راحتی تمامی این اشکالات را شناسایی کرد.سیستم یادگیری ماشین جدید نرم‌افزار ورد، در سیستم یادگیری ماشین ویندوز یا Windows ML تمرین داده شده است. پلتفرم هوش مصنوعی جدید مایکروسافت که پیشتر در ماه مارس معرفی شده بود و قابلیت استفاده به‌صورت آفلاین را نیز دارا است. بدین ترتیب نرم‌افزار ورد در آینده حتی در حالت آفلاین نیز قادر به شناخت و اصلاح مشکلات گرامری شما خواهد بود.

به‌نظر شما رشد یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی در نهایت به سادگی امور منجر خواهد شد یا آنکه به تنبلی ذهنی کاربران ختم می‌شود؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1345 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,