شرکت مایکروسافت به تازگی سرویس ویژه ی ad mediation را در دسترس همه توسعه دهنگان بازی و اپلیکیشن قرار داد. این سرویس که بر پایه پردازش های ابری است توسعه دهندگان اپلیکیشن را قادر می سازد تا درآمد حاصل از تبلیغات در داخل برنامه ها خود را تا میزان قابل قبولی افزایش دهند. توسعه دهندگان به وسیله ad mediation می توانند از حداکثر ظرفیت اپلیکیشن ها برای تبلیغات پویا و بهینه شده بهره ببرند. با ما در وینفون همراه باشید.

هدف مایکروسافت از این کار بالا بردن ظرفیت تبلیغات در داخل برنامه ها است که در پی آن درآمد توسعه دهندگان نرم افزار افزایش یافته و در نهایت شاهد افزایش تولید محتوا در استور ویندوز خواهیم بود. ساز و کار این سرویس به گونه ای است که با استاندارد فدرال برای نمایش تبلیغات تطابق داشته و از انواع فرمت های نمایش آگهی مانند بنر ها و ویدئو ها پشتیبانی می کند. البته شرکت مایکروسافت نیز با بهره گیری از الگوریتم های بهینه سازی خودکار سعی در نمایش تبلیغات کارآمد، جذاب و کاربر پسند در اپلیکیشن ها دارد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به اینجا مراجعه کنید.

منبع :

MSPU

  • سه شنبه 19 اردیبهشت 1396 11:00
  • 4 نظر
  • علیرضا عنادی
  • اخبار
397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Alireza
پاسخ دهید سه شنبه 19 اردیبهشت 1396

چطوری باید blue light filter رو فعال کنم تو ویندوز ۱۰ موبایل؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,