_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

سرویس استریم بازی Beam با Xbox Live ادغام می شود

Xbox Silver Logo Wallpaper 4to3 Aspect Ratio

امروز رونمایی های بزرگی توسط سرویس استریم ویدیوی مایکروسافت، Beam منتشر شد که نشان دهنده عزم جدی این شرکت برای رقابت با توییچ است. یکی از آن ها گسترش این سرویس طی ماه ها به اکس باکس وان است. با وینفون همراه باشید.

بعد از تغییر لوگوی Beam که جزو بزرگترین رونمایی های آن ها بود، آن ها اعلام کردند که به زودی تمام اکانت های بیم با اکانت های اکس باکس لایو/مایکروسافت به زودی یکپارچه و ادغام می شود، تمام اکانت های جدید بیم برای ثبت نام نیاز به ساخت یک اکانت جدید اکس باکس لایو مایکروسافت خواهند داشت و دیگر نیازی به اکانت بیم جداگانه نیست.

beamlogos-1031x580

 بدین ترتیب با معرفی اکس باکس لایو برای ورود اعضا، شما می توانید از یک اکانت برای اکس باکس، اسکایپ، ویندوز تا بیم استفاده کنید. از مزایای ادغام و یکپارچه سازی سرویس های اکس باکس، افزایش امنیت و بهبود آن، پشتیبانی بهتر مشتری، بهبود جامعه ی گیمرها، محتوای غنی تر و دسترسی به تعداد بسیار بالای کاربران اکس باکس و مایکروسافت به سرویس استریم بیم تنها با اکانت خودشان است.

Beam همچنین همانند توییتر از قابلیت @ برای کاربران استفاده می کند و می توانند با استفاده از گیمرتگ و علامت @ از سیستم مشابه توییتر استفاده کنند. همچنین کاربران همچنان می توانند با نام های جداگانه در کانال ها حضور داشته باشند.

به نظر می رسد بیم راه بسیار خوبی برای رقابت با توییچ در نظر گرفته است و آن ها با معرفی نرم افزارهای جدیدشان و نرم افزار یونیورسال به خوبی می توانند در میان کاربران جایگاه بهتری پیدا کنند.

منبع :

ONMSFT

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,