beihai-3

اوایل امسال، سایت neowin به کمک یک آگهی استخدام توانست یکی از پروژه های مخفی مایکروسافت را فاش کند و درباره پروژه ی ‘Beihai’ صحبت کرد. حال جزییات این پروژه بیشتر مشخص شده است. با وینفون همراه باشید.

بسیاری تصور می کردند که این اسم نام یک بازی ویدیویی جدید است اما پس از انتشار توییتی، منابع اگاه گفتند که این نام یک نرم افزار جدید ویندوزی است که مایکروسافت تولید آن را به تیم جدید Windows Apps Studio به سرپرستی آقای Kudo Tsundo که نایب رئیس شرکت مایکروسافت است، سپرده شده بود.

در این آگهی استخدام، مایکروسافت گفته بود : “به یک مدیر برنامه، برای مدیریت تیمی که بر روی ساخت یک نرم افزار سه بعدی و سازگار با تمامی دستگاه ها از جمله موبایل، تبلت، رایانه های رومیزی و هالولنز تمرکز کرده اند، نیاز دارد.”

در آن زمان سرنخ هایی مربوط به اینکه این پروژه ای بسیار بزرگ و مربوط به ساخت برنامه ای در تمام دستگاه ها و نرم افزارهای مایکروسافت است نیز مطرح شده بود و اکنون یکی از رصدکنندگان فعالیت های مایکروسافت با نام WalkinCat از ساخت ویدیوی معرفی این پروژه که در سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد خبر داده است. و همانطور که حدس زده می شد این پروژه بزرگ تر از آن شایعات اولیه خواهد بود و به تمامی نرم افزارهای مایکروسافت ورود پیدا خواهد کرد.

Beihai یک پلتفرم سه بعدی است که در هر جایی حضور خواهد داشت و یکی از بزرگترین مواردیست که می تواند در واقعیت مجازی و واقعیت افزوده بسیار کمک کننده باشد. طبق توییت WalkingCat، این پروژه بر قابلیت ۳D در هرجا تمرکز کرده و در نرم افزار paint، آفیس و پرینت از طریق ۳DBuilder و ارسال از طریق اسکایپ و نمایش با هالوگرافیک مشاهده خواهد شد.

بایستی منتظر معرفی این پروژه توسط مایکروسافت بود و به نظر می رسد طرح بزرگی در ذهن ردموندی ها شکل گرفته است و باید در انتظار آن نشست.

منبع :

MSPOWERUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,