زمان به‌سرعت در حال گذر است و مدت زیادی تا شروع فصل بهار نمانده است. مایکروسافت برطبق سنت همیشگی خود در این فصل کنفرانس توسعه‌دهندگان خود موسوم به کنفرانس بیلد را برگزار خواهد کرد. ردموند‌ی‌های امروز به‌صورت رسمی زمان و مکان برگزاری این کنفرانس را اعلام کردند.

چند روز پیش در خبری به اطلاع شما عزیزان رساندیم که یکی از کاربران مشهور توییتر به نام WalkingCat زمان و مکان عرضه کنفرانس بیلد سال 2018 را فاش کرده است. برطبق گفته‌ این کاربر مشهور که ید طولانی در زمینه افشای اخبار مرتبط با مایکروسافت دارد کنفرانس بیلد امسال در تاریخ 7 – 9 ماه مه یعنی 17 الی 19 اردیبهشت ماه در شهر سیاتل آمریکا برگزار خواهد شد.

امروز مایکروسافت به‌صورت رسمی زمان و مکان برگزاری کنفرانس توسعه‌دهندگان خود موسوم به بیلد را اعلام کرد. برطبق اعلام رسمی این شرکت زمان و مکان برگزاری کنفرانس بیلد 2018 درست مطابق خبری که WalkingCat اعلام کرده بود برگزار خواهد شد.

در مورد زمان و مکان برگزاری کنفرانس بیلد سال جاری دو نکته مهم وجود دارد، نکته اول آنکه کنفرانس امسال درست مانند سال گذشته در شهر سیاتل آمریکا برگزار خواهد شد. تا پیش از سال گذشته کنفرانس بیلد معمولا در شهر سانفرانسیسکو برگزار می‌شد. نکته جالب دیگر در کنفرانس بیلد امسال همزمانی آن با کنفرانس توسعه‌دهندگان گوگل است. گوگل چندی پیش اعلام کرده بود که کنفرانس توسعه‌دهندگان خود را در تاریخ 8 – 10 ماه مه برگزار خواهد کرد، بدین ترتیب مایکروسافت شرایط را به‌گونه‌ای درنظر گرفته تا توسعه‌دهندگان برای حضور در کنفرانس این شرکت مجبور به انتخاب یکی از دو غول دنیای فناوری شوند.

کنفرانس بیلد سال گذشته اندکی پس از عرضه عمومی به‌روزرسانی کریترز ویندوز 10 برگزار شد و طی کنفرانس شاهد تمرکز این شرکت بر ویژگی‌های جدید ویندوز 10 که قرار بود در به‌روزرسانی فال کریترز افزوده شود، بودیم. بنابراین به احتمال زیاد بخشی از کنفرانس بیلد 2018 نیز به بررسی ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید ویندوز 10 در به‌روزرسانی رداستون 5 اختصاص خواهد یافت.

مایکروسافت تاکنون جزییات دیگری در مورد کنفرانس بیلد 2018 اعلام نکرده است و ما در وینفون مانند همیشه در زمان برگزاری کنفرانس با پوشش خبری آن در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. به‌نظر شما در کنفرانس بیلد سال جاری از چه مواردی سخن گفته خواهد شد؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1268 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
مطالب مشابه
بیلد 2014 : لومیا 930 معرفی شد چهارشنبه 13 فروردین 1393
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,