یکی از مهم ترین تلاش ها و اقدامات مایکروسافت در سال های اخیر تلاش در جهت استفاده بیش تر از انرژی های پاک و نو جهت تامین انرژی ساختمان ها و دیتاسنترها بوده است. تلاشی که البته با نتایج بسیار ملموسی در سال های اخیر مواجه شده است.

در زمینه استفاده از انرژی های نو و پاک اسم مایکروسافت روز به روز بزرگ و بزرگ تر می شود، تامین انرژی دفاتر و دیگر مراکز به وسیله انرژی های سبز نظیر انرژی بادی و خورشیدی عاملی است که باعث شده ردموندی ها در صدر سبزترین شرکت های آمریکای شمالی قرار گیرند و البته از سوی موسسات و فعالان محیط زیست بارها به دلیل عملکرد خوب خود مورد تقدیر قرار گرفته اند.

آخرین جایزه ای که در این زمینه بر تابلو افتخارات مایکروسافت افزوده شده از سوی موسسه IJGlobal به این شرکت تعلق گرفته است، این موسسه به واسطه استفاده روز افزون مایکروسافت از انرژی بادی، عنوان North American Wind Deal را به ردموندی ها داده است، و البته Brian Janous مدیر بخش راهبردهای تامین انرژی مایکروسافت در لیست ۵۰ مدیر انرژی برتر سال ۲۰۱۷ قرار گرفته است.

مطمئنا کسب این عنوان و حرکت مداوم مایکروسافت در استفاده بیش تر از انرژی های نو و کمک به حفظ کره زمین امری است که توجه طرفداران این شرکت و فعالان محیط زیست را به خود جلب می کند. نظر شما در مورد آینده زمین و تامین انرژی بر روی این کره خاکی چیست؟

منبع :

ONMSFT

1220 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
مطالب مشابه
استور در ویندوز 10. چهارشنبه 8 مرداد 1394
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , , , , ,