همان طور که می دانید شرکت مایکروسافت در صفحه ای موسوم به Microsoft Device Account برخی از اطلاعات مربوط به دستگاه ها و گجت هایی که کاربران در آن ها با حساب کاربری خود وارد شده اند را نمایش می دهد. به تازگی این شرکت صفحه مذکور را کمی دستخوش تغییر کرده است به طوری که با مراجعه به آن اطلاعات بیشتری از رایانه شخصی خود را در آن خواهید یافت. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

در حال حاضر کاربران با مراجعه به صفحه ی Microsoft Device Account می توانند به اطلاعاتی نظیر میزان فضای ذخیره سازی هارد دستگاه و به روز بودن آن  را مشاهده کنند. این اطلاعات به کاربران امکان کنترل ساده تر چندین سیستم مختلف را که در اختیار افراد گوناگون قرار دارند را می دهد. در اطلاعات مشاهده شده به نصب یا عدم نصب آنتی ویروس، فعال بودن ابزار FireWall و استفاده از ابزار Bitlocker اشاره شده که در جای o,n بسیار حائز اهمیت خواهد بود. شما عزیزان می توانید برای مشاهده اطلاعات مربوط به سیستم خود به اینجا مراجعه کرده و با ورود به حساب شخصی این اطلاعات را مشاهده کنید.

منبع :

MSPU

  • دوشنبه 18 اردیبهشت 1396 15:30
  • بدون نظر
  • علیرضا عنادی
  • اخبار
397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,