کاربران و طرفداران اکس باکس مطمئنا اطلاع دارند که کنفرانس مطبوعاتی مایکروسافت در نمایشگاه E3 روز ۲۲ خرداد برگزار خواهد شد، در این رویداد مهم جزییات برنامه های این شرکت در مورد پلتفرم اکس باکس در ماه های پیش رو و حتی سال های آتی مشخص خواهد شد. به نظر می رسد کنفرانس امسال ردموندی ها طولانی تر از همیشه باشد.

مایکروسافت در ۲۲ خرداد برنامه ها و افق پیش روی برند اکس باکس را مشخص خواهد کرد، رویدادی مهم که بسیاری از کاربران و البته خود ما بی صبرانه منتظر برگزاری آن هستیم.

به طور معمول کنفرانس مایکروسافت در E3 چیزی در حدود ۹۰ دقیقه طول می کشد، اما به نظر می رسد، امسال این رویداد مقداری طولانی تر خواهد بود.

مدیر بخش اکس باکس شرکت مایکروسافت امروز در توییتر اعلام کرد که کنفرانس امسال ممکن است بیش از زمان همیشگی طول بکشد، البته این خبر برای گیمرها خبر بسیار خوبی است، چرا که نشان از برنامه پر و فشرده این شرکت، و نوید کنفرانسی پربار می دهد.

این پیش زمینه از یک سو برای گیمرها خبر خوبی است، و از سوی دیگر برای اهالی رسانه اهمیت دارد، چرا که بایستی برنامه های خود برای پوشش برنامه را دقیق پیاده سازند. اسپنسر در همین زمینه اعلام داشته:

جلسه برنامه ریزی اکس باکس در روز یکشنبه احتمالا بیش از زمان ۹۰ دقیقه ای همیشگی طول خواهد کشید. پس اهالی رسانه و ضبط کنندگان رویداد حواسشان جمع باشد.

 

مایکروسافت در نظر دارد تا مواردی پایه ای و قطعی را در این رویداد رونمایی کند، که بدون شک یکی از این موارد کنسول انقلابی Project Scorpio و موارد دیگر عناوینی هستند که برای پلتفرم اکس باکس عرضه خواهند شد.

البته باید توجه داشت علاوه بر عناوین رسمی مایکروسافت، مطمئنا عناوین سوم شخصی که از سوی دیگر شرکت ها برای اسکورپیو توسعه داده شده است، نیز معرفی خواهند شد.

در نهایت باید یادآوری کنیم که کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه E3  روز ۲۲ خرداد و در ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت کشور عزیزمان برگزار خواهد شد و ما در وینفون با پوشش خبری این رویداد هیجان انگیز در خدمت شما خواهیم بود.

1345 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,