movies-and-tv-tile_story

مایکروسافت به طور مدام در حال اضافه کردن و تکمیل قابلیت ها و ویژگی های مختلف به اپلیکیشن های اصلی خود در ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل است. امروز نیز مایکروسافت نرم افزار  Movies & TV را برای اینسایدرهای حلقه Release Preview به روزرسانی کرد تا  به نسخه ی  ۳.۶.۲۵۰۶ ارتقا یابد و برخی مشکلات آن رفع گردد.

نرم افزار Movies & TV یکی از نرم افزارهای ساده، سریع و کاربردی ویندوز است که علاوه بر پخش فیلم های دلخواه، امکان خریداری فیلم ها از استور مربوطه را نیز به کاربران می دهد. این نرم افزار به روزرسانی های متعددی برای افزایش کیفیت خود دریافت کرده است که در آخرین نسخه ی ارتقا یافته نیز برخی ویژگی ها بهبود یافته است.

shadmehr

یکی از مشکلاتی که در این نسخه بهبود یافته است، مشکل حالت خاکستری نامطلوب این نرم افزار در زمان متوقف کردن ویدیوها بود که باعث محو شدن نسبی ویدیوی مربوطه می شد و این نقص در این به رزورسانی رفع شده است.

همچنین برخی مشکلات کوچک این نرم افزار نیز بهبود یافته و عملکرد کلی این برنامه هم بهتر از قبل شده است. شما اینسایدر گرامی می توانید از طریق لینک زیر نرم افزار خود را به روزرسانی کنید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 4 - 36 مگابایت
  • منتشر کننده : Microsoft Corporation
  • پشتيبانی از رم 512 : بله
  • نسخه ی تحت اندرويد : خیر
  • نسخه ی تحت iOS : خیر
منبع :

MSPOWERUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
hmk
پاسخ دهید پنجشنبه 7 مهر 1395

مشکلی که من دارم باهاش اینه که اول بعضی از ویدیو ها رو که از تلگرام دانلود گرفتم سبز نشون میده ،، کدک هم نصب کردم درست نشد

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,