_مایکروسافت پنل جدید

طراحی فلوئنت مایکروسافت چند پلتفرمی می‌شود قدرت طراحی مایکروسافت در سراسر پلتفرم‌های جهان.

مایکروسافت به دنبال خود نمایی در تمام پلتفرم‌ها است. طراحی فلوئنت مایکروسافت که در بین سایر فرم‌های طراحی از قدرت خاصی برخوردار است، مقرر است وارد سایر پلتفرم‌ها شود.
امروزه مایکروسافت زبان طراحی خود را نه تنها در ویندوز، بلکه در iOS، Android و وب گسترش می‌دهد. این هدف کلیدی مایکروسافت است که زبان طراحی جدید خود را برای همه محصولات و خدماتش، از جمله برنامه‌های کاربردی در سیستم عامل‌های غیر ویندوز، به ارمغان بیاورد.

اگر شما سازنده‌ برنامه iOS، Android، یا PWA هستید، اکنون می‌توانید طراحی فلوئنت را با سایه انداختن، جلوه‌های تاری و غیره استفاده کنید. وب سایت طراحی جدید Fluent Design زبان طراحی را به شرح زیر توصیف می‌کند:

طراحی فلوئنت اصول طراحی، نوآوری در فن‌آوری، و نیازهای مشتری را تحت یک عنوان به ارمغان می‌آورد. این یک رویکرد جمعی برای ایجاد سادگی و یکپارچگی از طریق یک سیستم طراحی مشترک، در سراسر سیستم عامل‌ها است. مردم در طول روز در حال حرکت و تغییر در دستگاه‌ها و سیستم عامل‌ها هستند. از لپ تاپ‌ها به تلفن‌ها، از رایانه‌های شخصی به هولوگرام. از دفتر تا اتاق نشیمن، از واقعی تا مجازی. تجارب یکپارچه با آنها حرکت و تغییر می‌کنند.

این به این معنی است که توسعه دهندگان و مایکروسافت می‌توانند طراحی برنامه‌ها را بدون توجه به نوع برنامه ساخته شده حفظ کنند. اگر این یک PWA است، هنوز هم می‌تواند در ویندوز “خانه” را احساس کند، حتی اگر این برنامه UWP بومی نباشد.

مایکروسافت در مورد ساخت طراحی فلوئنت و برنامه‌های چند پلتفرمی آن در طول کنفرانس بیلد 2019 بیشتر صحبت خواهد کرد، منتظر اخبار بیشتر در مورد طراحی فلوئنت در وینفون باشید.

مایکروسافت به نقطه اوج رسیده است. و حالا قصد در هم شکستن دژها و قلعه‌های رقبا را دارد. کنفرانس بیلد 2019 اخبار متعددی از این دست را به همراه آورده است.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

140 پست
سید علی جعفری
مهندس نرم‌افزار و شبکه. گرافیست، انیماتور و موشن گرافیست، سخنران و ارائه دهنده، 22 ساله از مشهد. علاقه‌مند به بازی‌های رایانه‌ای، زبان‌های خارجی و تکنولوژی‌های روز جهان. عاشق مایکروسافت.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,