HoloLens_Demo-2

مجله ی تایم طبق عادت هر ساله، ۱۰ تای برتر در هر زمینه ای را انتخاب می کند، و البته تکنولوژی، بحث مورد علاقه ی ما هم جزو آن ها است. هیچ گونه جایزه ای به غیر از افتخار و محبوبیت رایگان در کار نیست. البته برای شرکت هایی که در ساخت و ابداع محصولات جدید فعالند، این عناوین بسیار موثر هستند. امسال نشریه ی تایم هالولنز مایکروسافت را به عنوان گجت برتر امسال برگزیده است. با وینفون همراه باشید.

هالولنز که امسال در رویداد ویندوز ۱۰ مایکروسافت معرفی شد، به عنوان موضوع بسیار داغی میان طرفداران مایکروسافت و منتقدان تکنولوژی جا افتاده است. ارتقا یافتن این محصول از یک طرح بصری به نمونه های واقعی و کاربرد های عمومی آن در صنایع مختلف، نشان دهنده ی سیاست مایکروسافت برای قرار دادن بهره وری در معرض عموم است و برای به حقیقت تبدیل کردن این هدف، مایکروسافت هر نوآوری که لازم باشد را به وجود خواهد آورد.

HoloLens_Demo-11-771x515

همچنین هالولنز پلتفرم ویندوز ۱۰ را به فضایی که هیچ کس قادر به تصور و خلق آن نبود، می برد. از مهندسی گرفته تا آموزش و خرید و فروش و پزشکی، هالولنز ثابت می کند که هنوز ویندوز ۱۰ نه تنها بر روی صفحه های مانیتور دو بعدی امروزی، بلکه در دنیایی مجازی پیشرو نیز وجود دارد. حتی بازی Minecraft مایکروسافت هم از هالولنز بی بهره نخواهد ماند.

HoloLens_Demo-10-771x515

اصلا جای تعجب ندارد که مجله ی تایم، هالولنز را به عنوان برترین گجت سال ۲۰۱۵ انتخاب کرده است. به سادگی مشخص است که هیچ گونه تکنولوژی دیگری پتانسیل تحت تاثیر قرار دادن دنیای پیرامون ما را اینگونه ندارد، در مجله ی تایم می خوانیم:

با وجود اینکه بیش تر دنیای تکنولوژی شیفته ی واقعیت مجازی شده اند، مایکروسافت حرکت بزرگی در این زمینه ولی در جهتی متفاوت یعنی “واقعیت ترکیب شده” انجام داده است. کافیست هالولنز را به سر بگذارید و تمام تصاویر هالوگرافیکی پیرامون فیزیک شما را در بر گیرند. هدست مایکروسافت برای حرفه های مختلف از جراحی گرفته تا فضانوردی بسیار کاربردی است.

ما هم با نظر آن ها موافقیم، البته با وجود اینکه هالولنز قرار است راه طولانی در پیشرفت علم طی کند، هم اکنون تحقیقات زیادی را به دنیای جدیدی منتقل کرده است. همین طور که این محصول در ساخت واقعیت تبلیغاتی به سمت جلو حرکت می کند، ما هم آن را دنبال می کنیم و از این مجله نیز بابت برگزیدن محصول مورد علاقه ی خودمان ابراز تشکر می کنیم.

منبع :

WINBETA

66 پست
محمدرضا اهواركي
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
pezhman
پاسخ دهید چهارشنبه 5 آذر 1394

پیام ویندوز ده در جواب به اضافه کردن گلنس برای لومیا soory.the windows 10 events are fully booked.۷۳۰

pezhman
پاسخ دهید چهارشنبه 5 آذر 1394

ینی چی ینی داره ویندوز ده به واقعیت میرسه مگه داریم مگه میشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,