Windows-10-mobile

چیزی در حدود یک سال پیش، مایکروسافت پروژه ای را با نام ویندوز اینسایدر راه اندازی کرد. ثبت نام در این پروژه به کاربران این امکان را می دهد که نسخه های پیش نمایش ویندوز 10 و ویندوز 10 موبایل را دریافت کنند. این دقیقا مانند آن چیزیست که در ویندوز فون با نام نسخه توسعه دهندگان می شناختیم. اما بالاخره به نظر می رسد که وقت آن رسیده تا پروژه اینسایدر برای ویندوز 10 موبایل به نتیجه نهایی برسد.

امروز در صفحه پشتیبانی پروژه اینسایدر برای ویندوز 10 موبایل، مایکروسافت پیغامی با مضمون به پایان رسیدن پروژه اینسایدر برای موبایل در تاریخ 1 اکتبر 2015 برابر با 9 مهر 1394 قرار داده است و اعلام کرده که از تاریخ 15 سپتامبر (24 شهریور 1394) نیز اعلاناتی در خصوص نزدیک شدن به زمان پایان پروژه به کاربر داده می شود. اما این پیام برای آخرین بیلد ویندوز 10 موبایل و یا آینده پروژه اینسایدر چه معنایی دارد؟

اول از همه، یک سوی ماجرا به ما می گوید که این پیام به معنای از بین رفتن کلی پروژه اینسایدر بر روی موبایل نیست. زیرا مایکروسافت منابع قابل توجهی را جهت به سرانجام رساندن این پروژه و ادغام کردن بازخورد کاربران در چرخه توسعه سیستم عامل و خود سیستم عامل صرف کرده است. پیش تر مایکروسافت اعلام کرده بود که پروژه اینسایدر برای ویندوز 10 دسکتاپ همچنان ادامه می یابد و این پیامی که در خصوص ویندوز 10 موبایل منتشر شده می تواند تنها شامل بیلد های خاصی شود و ارتباطی با کل پروژه نداشته باشد.

insider-notice

پروژه ویندوز اینسایدر در تاریخ 1 اکتبر 2015 (9 مهر 1394) پایان می یابد.

اگر شما اکنون از نسخه های پیش نمایش اینسایدر ها استفاده می کنید، ما از تاریخ 15 سپتامبر 2015 (24 شهریور 1394) به بعد اعلاناتی را برای شما ارسال می کنیم تا به شما یاد آوری کنیم که گوشی خود را به نسخه های جدید تر ارتقا دهید.

از آن جایی که در پیام فوق آمده است بیلد های پیش نمایش در تاریخ اول اکتبر برابر با 9 مهر ماه پایان می یابند و اعلانات مربوط به این موضوع از تاریخ 15 سپتامبر به کاربران داده می شوند می توان احتمال داد که مایکروسافت در تاریخ 15 سپتامبر (24 شهریور 1394) و یا پیش از آن نسخه RTM و یا نسخه نهایی ویندوز 10 موبایل را منتشر می کند.

پیش تر احتمال داده شده بود که مایکروسافت تا پایان سه ماهه سوم سال جاری میلادی نسخه نهایی ویندوز 10 موبایل را منتشر می کند و این بدان معناست که سازندگان گوشی ها و اپراتور ها این سیستم عامل را تا ماه های اکتبر و یا نوامبر در اختیار کاربران قرار می دهند. حال که این پیام در وب سایت پشتیبانی پروژه اینسایدر منتشر شده می توان گفت که زمان انتشار نسخه نهایی ویندوز 10 موبایل نزدیک است.

شما در این خصوص چه فکر می کنید؟

منبع: NEOWIN

منبع :

NEOWIN

998 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محسن حیدری
پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

یعنی دم اقای حافظی گرم نظرش طلاس
نظرش رو دارم کپی میکنم

اینکه به عقیده ی من مایکروسافت حق نداشت این کار رو بکنه. خود این موضوع به اسم همیاری مصرف کننده ها برای تولید و بهینه سازی محصول نهایی ارائه شد، اما به گمونم یجور بازی با احساسات کاربرا بود. یجور وعده ی سر خرمن، برای کاربرهایی که بیشتر از یک سال باید برای استفاده از یه نسخه ی جدید سیستم عامل صبر می کردن. ببینید، نسخه ی ۸.۱ امروز یک سیستم عامل ناقص و ناکارآمده. چیزیه توی مایه های ویندوز ۹۸! اما چطور مایکروسافت می تونست ثابت کنه که داره روی یک سیستم عامل جدید و فوق العاده کار می کنه؟ با ارئه ی بیلد ها به کاربران. قبول کنید که نسخه نهایی اون چیزی نمیشه که کاربرها می خوان. اون چیزی میشه که مایکروسافت ماه ها پیش طراحی کرده و آماده اش می کنه. باقی کار یجور سرکاری واسه کاربراست.
فکر می کنم تا ۱۰۱۶۰ استفاده کردم و بعد رفتم سمت آی او اس. چنین چیزی اینطرف نیست. مثلا اپل یه سیستم عامل فوق العاده بهینه رو آماده میکنه (با حجم کمتر) و بعد همه ی دستگاه های روی زمین در یک روز آپدیت میشن. این احترام واقعی به خریدار یک محصوله. چیزی که در مایکروسافت نیست. یعنی مایکروسافت این وظیفه رو به عهده نمی گیره. وعده های زیادی میده اما عملی نمی کنه. توی ویندوز ۱۰ دیدیم.
فراموش نکنید که سیستم عامل فقط یک رابط کاربریه. نکته ی اصلی نرم افزارهاست. تعدد اونها و طراحی اونها و کارآیی اونها. چیزی که مایکروسافت باید روش کار کنه فروشگاه ویندوزه نه سیستم عاملش…

اینهایی که از روی ناآگاهی نظر میدن چقدر جالب قیافه ی حق به جانب میگیرن!!! دوست عزیز، نسخه ی “پیش نمایش توسعه دهندگان” با “پیش نمایش فنی” فرق می کنه. پیش نمایش فنی رو (در اصطلاح رایج بین دوستان، بیلد) هرکسی می تونه نصب کنه و به مایکروسافت نظر بده.
دوم اینکه صحبت سر این نیست که چرا ده باگ داره، نه! صحبت سر اینه که مایکروسافت داره با اینکار سر کاربرها شیره می ماله. ببین، ویندوز ۱۰ موبایل اولین نسخه ی کاربردی سیستم عامل موبایل مایکروسافته. قبلی ها از یه دم بدردنخور بودن. حالا این یکی رو داره چطور میده؟ با نظر منو شما که نیست. یه چیزی توی ذهن خودشونه، همونو دارن پیاده می کنن، اما چون نمی خوان کاربرهای ویندوز فون ۸.۱ رو از دست بدن، بصورت بیلد در اختیارشون می ذارن که بماند همون چقدر گرزه! یه چیز دیگه که باید در مورد پیش نمایش فنی بگم اینه که نسخه ای که از توی دفتر مایکروسافت بیرون میاد، حتا در حد پیش نمایش فنی هم نیست. یعنی نمیتونه یه دموی خوب از چیزی که می خواد در آینده باشه ارائه کنه.
در عین حال (برای بار صدم در این سایت عرض می کنم) عدم وجود هارمونی در طراحی، نبود رویکرد مشخص برای ارائه و گسترش استور، و از همه بدتر نبود مشتری مداری برای ارائه و عرضه ی گوشی ها، بزرگترین ایرادهای کمپانی مایکروسافته. برای همین به چشم من مایکروسافت یه خائنه. خوشحالم دیگه به گوشی هاش علاقه ای ندارم.

  مصطفی
  پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

  از ی طرفی هم راست میگه من الان میخوام ی فایل حجیم انتقال بدم باید با بلوتوث بفرستم که پدرم در میاد این تازه ی ایراد کوچیکش

   نادر
   پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

   دوست عزیز خیلی وقته زاپیا و شیریت واسه وینفون منتشر شده چرا بلوتوث؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   Sina
   پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

   و بازهم توهم توطئه و خیانت.

   فرهاد
   پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

   کجان اون دوستانی که بهشون گفتم تمرکز روی موبایل نیست و میومدن با کله تو شکم من ؟

   بیا خاک بر سرش که این همه آدم رو برای یه شیشه ای کردن نوتیفیکیشن ها معطل کرده و توقع رو اینقدر پایین آورده !

  nima
  پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

  اپل که نماد کامل بی احترامی به مشتریه که فقط گوشی های بی مصرف شرکتش رو با یه آرم هاست سیب به بازار های جهان سومی می فرسته
  یعنی فقط واسه جهان سومی تولید میشه
  دوم مگه شما برنامه نویس یا یه توسعه دهنده ی کامل هستی که باید کل سیستم باید با نطر کارب ساخته بشه
  والاا به خدا شما یه مشت آدمی هستید که اصلا اصول ساختن یه سیستم عامل رو نمی دونید و فقط نظریه میدید

   محسن حیدری
   پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

   جهان سومی!!!!؟؟؟
   کل اروپا و امریکا انتخاب اولشون اپله
   بازم بگید تا بتونم بخندم

  m
  پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

  خوشحالم ک گوشیتو عوض کردی وکاربر ماکروسافت نیستی.شرط میبندم بخاطر همینایی ک میگی نرفتی پی ایفون.فقط بخاطر کلاس گذاشتنه.درصورتی ک الان گوگل هم پیش نمایش عرضه کرده.اینا حرفه.همین ک باتریم زودخالی نمیشه برام کافیه.بهینه یعنی ویندوز

   محسن حیدری
   پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

   نه منم کاربر ویندوزم

  (جواد رنجبر) sama
  پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

  چند بار بگم؟؟؟!!!
  گوشی های اندروییدی که تنوع زیاد اما پشتیبانی در حد خندوانه..
  گوشی های اپل هم بخاطر تعداد کم مدلشون راحت تر میشه سیستم عاملشو طراحی و هماهنگ کرد با گوشی علاوه بر اینکه پول کلانی بابتش میپردازید پشتیبانی خوب طبیعیه!!
  مایکروسافت سعی کرده هم مثل اندرویید تنوع گوشی هاش بالا بره هم مث اپل پشتیبانی بکنه حتتتی برای پایین رده و قشر ضعیف!
  اگه اپل تعداد مدلاش رو در طول سال زیاد کنه اونوقت میتونه گوشی با کیفیت و آپدیت های خوبی ارائه بده؟؟؟!! تعداد فروشش از گوشی های ویندوزی حتما بیشتره اما تنوعش چی؟؟؟!!! جرأت داره چهار تا پایین رده و میان رده هم بده تا ببینه چجور مث .. تو گل گیر میکنه..
  سیاستش طوری که افراد متوسط و پایین جامعه قادر به خریداری محصولات این کمپانی نیستند و این یعنی احترام نزاشتن به همه..
  باز اندرویید دمش گرم که به فکر هر قشری هست مث ویندوز و انتخاب بین ویندوز و اندرویید سلیقه ای اما اپل نه!! فقط قشر بالادست باید تجربش کنن و این جز توهین به مابقی چیزی نیست..

   محسن حیدری
   پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

   جرأت داره چهار تا پایین رده و میان رده هم بده تا ببینه چجور مث .. تو گل گیر میکنه..

   همونجوری که مایکروسافت توش گیر کرده و یکساله باگ باگ باگ میکنه

    (جواد رنجبر) sama
    پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

    اگه طااقت نداشتی چرا دیگه اینسایدر شدی؟؟؟!! کسی که زورت نکرد برادر من میخواستی صبر کنی

  Shahriar
  پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

  تراوشات یک ذهن بیمار… واقعن متاسفم واسه گوینده این مطالب و بازگو کنندش

  Sina
  پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

  قرار بود همه ی گوشی های ویندوزفونی 8 به ویندوز 10 موبایل آپدیت بشند بر اساس وعده مایکروسافت ، حالا چون به علت یه سری مشکلات (که اونم هنوز دقیقا مشخص نیست و دارین پیشاپیش قضاوت می کنید) مایکروسافت ممکنه تنونه گوشی هایی با ظرفیت حافظه داخلی 4 گیگ به پایین رو به ویندوز 10 موبایل آپدیت کنه شد وعده ی پوچ و سر خرمن ؟ اون همه مدل گوشی که به 10 آپدیت میشند رو نادیده گرفتید قشنگ چسبیدید به 530 و احتمالا 8s ؟
  ارائه کردن بیلد های سیستم عامل پیش نمایش فنی چیزی خارج از چارچوب پروژه اینسایدر نبوده و نیست. پروژه اینسایدر هم عینا همون همیاری مصرف کننده ها برای تولید و بهینه سازی محصول نهاییه.
  قرار نیس که کل سیستم عامل با نظر کاربران ساخته بشه. اصن غیر ممکنه. بالاخره مایکروسافت هم یه سری اهدافی داره که دنبال می کنه.
  احترام واقعی فقط ارایه دادن یه آپدیت برا سه مدل گوشی در یک شب نیس بلکه دریغ نکردن پشتیبانی هایی روزمره از قبیل باز بودن استور برا مردم یه کشور محروم هم هست. اگه اپل واقعا مشتری مدار بود ، یه قابلیت به قول بعضی از دوستان ساده رو مثه otg یا بلوتوث رو بعد از این همه درخواست به سیستم عاملش اضافه می کرد.
  سیستم عامل فقط یک رابط کاربریه ؟ این حرفتون واقعا ناسنجیده و مضحک بود !! رابط کاربری فقط اون بخش بصری از سیستم عامل یا اپلیکیشنه که به عنوان یه واسطه بین کاربر و سیستم عامل یا اپلیکیشن عمل می کنه برای متقل کردن دستورات و فرامین. اتفاقا ویندوزفون جای کار در بخش های مختلفش زیاد داره هنوز باید یه سری کمبود ها برطرف بشه و یه سری ایده های ناب هست که میشه توش پیاده کرد. دیگه تو بخش نرم افزار چیکار میتونست بکنه که نکرده ؟ فقط خودش نیومده بشینه برنامه بنویسه بجا توسعه دهنده ها و بس !! ویژوال استودیو با قابلیت یکبار برنامه نویسی و خروجی گرفتن برای انواع سیستم عامل ها – پروژه آستوریا و ایلندود – اپلیکیشن های یونیورسال.
  کدوم شیره مالیدن ؟ وقتی ما داشتیم با ویندوزفون 8 دست پنجه نرم می کردیم شما کجا بودین ؟ اون دیگه به معنای تمام هیچی نداشت. الان برید توی نت یه سرچ بکنید ببینید لیست تغییرات و ویژگی های اضافه شده در ویندوزفون 8.1 چه لیست بلند بالاییه. با وجود این همه تغییرات بازم تا حالت ایده آلش فاصله داشت. الانم که ویندوز 10 موبایل اومده با این همه تغییرات بازم با حالت مد نظر ما تا حدودی فاصله داره و امیدواریم طی یکی دو آپدیت بعدی ویندوز 10 موبایل این چند مورد کمبود هم برطرف شه اگرچه تا همین الانشم خیلی از کمبود های اساسی برطرف شده.
  خائن ؟ خوب عزیز من این چه حرفیه که میزنی !! کمی تامل کن بعد سنجیده حرف بزن. یکم فکر بکن الان چند صد هزار نفر آدم دارن از صدقه سر همین مایکروسافت نون میخورن ؟!! یا شایدم میلیون ها !! نه واقعا فکر کردید ؟؟ اگه مایکروسافت نبود الان تو خونه تک تک شماها کامپیوتر بود ؟؟؟ آیا واقعا صنعت کامپیوتر و تکنولوژی به اینجاها میرسید ؟؟ آیا این رقابت در تکنولوژی بوجود میومد ؟؟ مایکروسافت به قولا مال بابامون نیس ولی بی انصافی هم حدی داره آخه . اینقد که همین کمپانیه خائن به تکنولوژی پر و بال داده چه مستقیم چه غیر مستقیم ، اون اپل و گوگل نکرده !!

   zibeder
   پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

   زیاد بود نخوندم ولی چون اسمت سیناست مثله سینا دوست خودم مطمئنا شر گفتی

    Sina
    پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

    استدلالت از پهنا تو حلقم 😀

     Sss
     پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

     نه،
     بايد بگي از رو حلقم تو پهنا.

    Sss
    پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

    Sina
    نظر شما درست بود من كاملا قبول داشتم
    اما بعضي ها (نظير محسن حيدري) مي خوان ثابت كنن كه پول زياد هم داشته باشي اپل ميخري و استفاده همه كلاس مي كني(كه خاك تو سر سياست اپل(همه ي اين پول دزدي ها تو اتيش ميسوزه)) اما اينو در نظر نمي گيرن اين وينفون با پول كم(مثال نقض) همه امكانات داره اشكالات نرم افزاري هم به مرور زمان حل ميشه كه ميشه ايده ال.
    اينم تو كل پوك محسن حيدري

  Sss
  پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

  محسن حيدري
  شايد بعضي كاربراني كه به شما منفي دادن از بعضي جملاتش خوششون نيامدن كه منفي دادن
  من تصحيحش ميكنم
  معادل قرانيش وجود داره: لقد كنتم انتم و ءابائكم في ضلال المبين. يعني شما و پدرانتان(كسي كه راه و روشش رفتيد) در گمراهي آشكار هستيد.
  حكايت وينفون هم مشابه همين. شايد من خودم از وينفون (خصوصا وين ١٠)بار ها بارها بدي گفتم اما در اينده رشد وينفون خوب بشه برم سمتش، اما وينفون پيش نمايش چيز خرابيه، بذار زبون ساده بگم
  نصب پيش نمايش= قبول باگ زياد،درد سر زياد،اعصاب خورد زياد،پديرفتن به عنوان حماقت زياد، وفاداري ابلهانه اي پوچ و در نهايت تبديل به دشمن مايكروسافت!
  ولي سوال عجيبي مياد آدماي زيادي نصب كردن هي تو پست مي گفتن چه كار كنيم برطرف بشه!
  البته شما تاثيري تو پيشرفت نداشتي(كه اين بدتر)، كسي كه مثلا تو اروپايه،با مايكروسافت تماس ميگيره اين مشكلو برطرف ميكنه.
  و در نهايت مسوليت همه بدبختي بر عهده شما بوده،
  چون قبول كرديد سختي بكشيد و خيلي هم راه و روشش را دوست داشتيد، و ما هم از اين كه شما با مايكروسافت همكاري زياد داشتيد متشكريم.

   محسن حیدری
   پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

   من اصلا پیش نمایش نصب نکردم و نمیکنم ،یک ونهصد گوشیا با پیشنمایش نابود کنم

  رضا دستگردی
  پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

  وااااای وااااااااااااااااای وااااای

  ماکروساف بخدا مسلمون نیستی تو

  تو کمر مارو با پروژه اینسایدرت بریدی بابا

  حالام …..

  ما که صبر کردیم یه ماه دیگم روش، ببینم میتونی راضیمون کنی…

   محسن حیدری
   پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

   کریم ،خخخخخخ

  behnam
  پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

  خخخخ خندم گرفت به خائن گفتنت، اگه مایکروسافت خائن بوو تو الان تو سایت کامنت نمیتونستی بزاری یا بشینی پای کامپیوتر بری اینترنت چرت و پرت بگی،
  خدارو شکر که علاقه نداری بفرما بیرون

  مهران
  پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

  عزیزم اپل فقط اپل هست ولی مایکروسافت دنیا
  اپل فقط گوشی میزنه و یه تکوتوکی pc ولی مایکروسافت خیلی گسترده هست . اپل باید این جوری عمل کنه جون کار دیگه ای نداره بکنه ولی مایکروسافت و شرکت هایی مثل گوگل سامسونگ ال جی و…. با این حال که تو زمینه های گسترده فعالیت میکنن کارشون هم در حد اپل گاهی هم بهتر پس لطفا اظهار ……. نکن

  حامد حسن
  پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

  ببینید آقای حافظی بخش زیادی از صحبتاتون درست و متینه. اما از برخی تغییرات بزرگی که تو سیاست های مایکروسافت و مدیر عامل جدیدش رخ داده با خبر نیستید. مدیر عامل جدید مایکروسافت، ساتیا نادلا داره واقعا تغییرات بزرگی رو رقم میزنه. این تغییرات واقعا زیر بنایین و از بیخ و بن مایکروسافت داره دچار تغییر میشه. ساختار و هدف های مایکروسافت کاملا منسوخ شده بودند و نیاز به یک تغییر اساسی توی راهبردهای این شرکت بزرگ احساس میشد. به نظر من این شرکت تازه راهشو پیدا کرده و توی یه راه پر از رقیب قدر و قوی مثل اپل و گوگل پا گذاشته. نه اینکه بگیم ضعیفه. اما الان داره چوب ضعف راهبردشو میخوره. سرویس و خدمات گوگل و پلتفرمش روزبه روز کامل تر میشن اما مایکروسافت در حال آزمون و خطاست و فعلا کلی راه مونده تا به گوگل و اپل برسه. در حال حاضر در بخش موبایل اصلا با وجود اندروید و آی او اس ، هیچ دلیل منطقی وجود نداره که بشه رفت سراغ ویندوز بجز حس خاص بودن و این صحبتا. اما فکر میکنم نسبت به ویندوز ده موبایل بی انصافی میکنید، چراکه این نسخه از ویندوز کاملا متفاوت تر و کاربردی تر از نسخه های قبل خواهد بود. اینم بگم بنده گوشی ویندوزی خودمو به خاطر ویندوز ده هنوز نگه داشتم اما طاقت نیاوردم و مجبور شدم یه گوشی اندرویدی بگیرم.

qader 640xl
پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

خسته نباشی عرفان جان خبر خوبی بود

مصطفی
پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

چندتا سوال در مورد این ویندوز دارم.
۱-باطری گوشیم ۳۰۰۰ ولی زود تموم تو ویندوز ۱۰ باطری دیر تر تموم میشه
۲- با زاپیا بخایم فایلی رو بفرستیم باید به ی مودم وصل باشیم تو ویندوز ۱۰ این مشکل برطرف میشه
۳- موقعی که ارتقا بدیم برنامه های توی گوشی میپره یا هنوز هستن

  (جواد رنجبر) sama
  پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

  ۱-مصرف باتری تو بیلد آخر خیلی بهینه شده ولی هنوز نسخه نهایی ویندوز ۱۰ نیومده پس قاطع نمیشه نظر داد
  ۲-وای فای دایرکت در ویندوز ۱۰ جای خواهد داشت پس خیالت راحت نسخه نهایی اینو حل میکنه
  ۳-از ۸.۱ بخوای بیای ۱۰ میپره اما از بیلدی ب بیلد دیگه نه عزیزم پاک نمیشه و از ویژگی های خوب ویندوز ۱۰ که شاید در نسخه نهایی این هم برطرف شد و بخوای از ۸.۱ بیای پاک نشن ولی احنمالش کمه

ali
پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

درسته باید صبر کنیم ولی قابلیتاو میزاره یا نه ؟

اشکان
پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

اول اکتبر نهم آبان نمیشه.
یعنی این همه سر و صدا واسه ویندوز ده موبایل همین بود.؟؟؟!؛!!!!
خسته نباشن.بهشون بگین آب قطعِ

qader 640xl
پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

نهم مهر میشه داداش اشتباه نوشتی یه ماه جلوتر زدی

  عرفان مرادی
  پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

  ممنون عزیز اصلاح شد

omid shabani
پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

سلام خسته نباشید
اقا تو رو خدا هرکی انتقاد کرد فوری نزنید طرف رو پرپر کنید
خوب بزارید نظرش رو بگه حتا اگه چرت و پرت گفته باشه
حتمن که نباید زیر هر کامنتی بیایم حرف بزنیم
مرسی دمتون گرم
راستی کیفیت صفحه نمایش لومیا 640 ایکس ال چ جوریه؟
میخام بگیرم اگه خوب باشه

  a-plus
  پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

  اول اینکه وبندوز نگیر
  دوم اینکه ویندوز نگیر
  سوم اینکه اگه خواستی بگیری انتخاب خوبی هست

  مصطفی
  پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

  با این قیمتش عالیه من خودم ۳ ماهه دارم

zibeder
پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

یعنی خوشم میاد مایکروسافت ر ی د به هرچی امید اونایی که صبر پیشه کردن …

  (جواد رنجبر) sama
  پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

  با دهن پر حرف نزن…..

   محمدرضا
   پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

   ادب داشته باش – بازم نمیخواید قبول کنی که هیچی حسابتونم نکر با این وضع سیستم عامل موبایل ؟

zibeder
پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

یعنی خوشم میاد مایکروسافت خیلی قشنگ رید به امید اونایی که صبر پیشه کردن حالا از اون طرف خبر اومده که اب هم قطه

علی
پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

بابا مسخره است دیگه نه به بازی هاش آپدیت میدن نه فیلتر شکن درست و حسابی داره نه از otg پشتیبانی میکنه نه بیتاک داره.برنامه های اجتماعی هاش هم همه بتا هستند اصلا به درد نمیخورن اون موقع رفتیم ۹۲۰ خریدیم اگه جاش یه …..الان ۳ ماه میخوام یه بازی رو آپدیت کنم نمیشه معلق میمونه معلوم نیست از چیه کسی هم اینجا پاسخ گو نیست.
aligh837@gmail.com

  محسن حیدری
  پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

  نه استغفار کن ،مایکروسافت یه شرکت رو به جلوس
  ویندوز فون هنگ و لگ نداره و خاصه(الکی مثلا نمیدونیم به جا هنگ و لگ ریسومینگ و لودینگ داره)

علی
پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

خوشم میاد کسی هم نیست که جواب بده………………………………………والا

  محسن حیدری
  پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

  علی اقا دادا منم ۱۵۲۰ دارم ،فعلا این مشکلات هست ،چون پول ندارم و خریدار هم نیست مجبورا تا ارایه وین ده صبر میکنم شمام صبر کن اگه خوب شد نگه دار اگه نه اپل بخر خودتا راحت کن

kaveh
پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

هممون میدونیم که اپل نسبت به سخت افزار و کاراییش گرونه و خز شده…اندرویدم که کلن لگه و ازش خوشم نمیاد…پس برای من قشر متوسط لومیام شاه همه گوشیاس…تا الان جایی نبوده که کارم باهاش انجام نشه…پس ازش راضیم با دنیا عوضش نمیکنم…ایشالا که تو وین ۱۰ هم بهتر میشه…من کل سواد کامپیوتریمو مدیون مایکروسافت هستم…پس ترکش نمیکنم و از محصولاتش استفاده میکنم…تا الان هم چهار تا از دوستای اندرویدیم که گوشیمو دیدن رفتن وینفون گرفتن….

  محسن حیدری
  پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

  کاوه جان شما میگی اندروید پر از لگه
  اندروید در هر پنجاه بار استفاده شاید یه بار لگ بزنه ،و بعد از هرچند تا لگ شاید هنگ کنه که مجموعا در طول سال شاید دوبار هنگ کردن رو تجربه کنی ،ولی مزایایی داره که منه ۱۵۲۰ دار در حسرتشم
  مثلا سوییچ سریع بین برنامه ها
  بوتس اوپ سریع برنامه ها

  به کی بگم برنامه موزیک ویندوز،برنامه بومی و پیشفرض ویندوز برا باز شدن ریسومینگ داره
  ،حالا هنگ اندروید قابل تحملتره یا ریسومینگ
  پندینگ استور بماند

   AMIR
   پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

   داداش چه بغضی از وینفون داری شما
   فک کنم گوشی 700 800 به پایین اندرویدی کلا دستت نبوده
   شما کافیه یه بازی پس زمینه باز بذاری بری تو منو صفحات رو با لگ عوض میکنه دیگه چه برسه به باز کردن چند تسک دیگه

    محسن حیدری
    پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

    من سونی زد داشتم و اس ۳

   (جواد رنجبر) sama
   پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

   لودینگ و رسومینگ تو بیلدای ازمایشی بووود که تو بیلد جدید خیییلی کمتر شده و قطعا تو نسخه نهایی مث ۸.۱ خبری ازش نخواهد بود..
   در هر ۵۰ بار استفاده؟؟؟؟!!! لابد پرچمداراش دیگه..
   یگوشی اندروییدی هم لول لومیا ۵۳۰ من بیار همزمان کار کنیم ببین هنگ یعنی چی..
   چرا دنبال بهانه ای؟؟!! یعنی خیلی سختته تا نسخه نهایی صبر کنی داداش؟؟؟
   سوییچ کردن بین برنامه ها؟؟؟؟!!! بی انصافی نکن تو رو خدا!! خودتم میدونی ویندوز بهتر از پسش برمیاد…
   من که گوشیم ۵۳۰ موقع باز کردن موزیک لودینگ ندارم به هیچ وجه بعد تو که ۱۵۲۰ داری لودینگ یا رسومینگ میده؟؟؟؟؟؟!!! بیخیال بابا…
   استور من بخدا قسم از وقتی ویندوز ۱۰ نصبیدم اصلا پندینگ یا ارور ندیدم و مث هلووو برنامه و بازی دان و آپ میکنم!

   مهدی اخلاقی
   پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

   بوتس اوپ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 😐

    محسن حیدری
    پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

    بوتس اپ=سرعت باز شدن و اجرای نرم افزار=boots up

     zibeder
     پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

     خد وکیلی سن هیچکدومشون که اینجا میبینی بالای سن قانونی نیست پس داداش گلم وقتتو اینجا حروم نکن چ تو بگی چ نگی اینا کار خودشونو میکنن حتی اگه علی که قران ناطقه حرف بزنه بازم به قران که روی نیزست میگن قران .. بزار تو حال خودشون باشن حداقل یکی باید پیدا شه این 1520 ما رو بخره یا نه

     Lumia 930
     پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

     بوست درسته داداش
     Boost up

   Sina
   پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

   محسن داداش گلم این گوشیو نگاه :
   http://www.mobile.ir/phones/specifications-36984-samsung-galaxy-grand-i9080.aspx
   الان گوشه خونه افتاده کلا تو فاز هنگه. نه زمین خورده نه برنامه های چرت و پرت روش نصب شده. خودش یواش یواش روبه افول رافت تا الان به این مرحله از کندی و لگ و خنگیت رسیده که یه جارو که لمس می کنی بعد چند دقیه تازه گوشیه میاد میگه داداش کجا رو لمس کرده بودی ؟!!!! اصن دیگه غیر قابل استفادست ثانیه به ثانیه لگ داره و دقیقه به دقیه هنگ با هارد ریست هم درست نشد. حالا اگه ویندوزفون یا ای او اس روش بود بازم به همین منوال بود به نظرت ؟
   صابش الان ویندوزفون داره و راه به راه دعا به جون مایکروسافت می کنه و لعن و نفرین نثار سامسونگ و گوگل !!

    محسن حیدری
    پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

    قربون ادم چیز فهم ،ای او اس بود اصلا اینطوری نمیشد ،الان ایفون ۳جی اس هنوز مثل ساعت کار میکنه ،اینا خوبیای مایکروسافت و اپله
    من حرفم چیز دیگه اییه،اندروید سرعت داده به سیستم عمل در نتیجه گاهی رم کرش میکنه ،ویندوز با لودینگ و ریسومینگ هر دفعه که بخوای تکون بخوری رم رو ریفرش میکنه و در نتیجه شما هنگ نمیبینی اما این یه ضعفه که علاوه بر ازار کاربر ،هارمونیه گوشی رو هم از بین میبره
    الان ایفون با دوهسته پردازشی و یک گیگ رم نه هنگ نه لگ نه لودینگ
    چرا ،واقعا چرا ؟

     Sina
     پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

     محسن یه حالت بگو می خوام ببینم تو ویندوز ده اخرین بیلدش که الان دارم رو ۹۳۰ ریزامینگ و لودینگ میاد یا نه. اخه من تا حالا ندیدم این دو موردو تو ۹۳۰. تو ۵۲۰ ام دیدم ولی این نه . جدی میگما. می خوام اگه شد اون حالتی رو که ۱۵۲۰ ات میره تو لودینگ یا ریزامینگ رو بوجود بیارم ببینم تو ویندوز ۱۰ برطرف شده یا نه.

    zibeder
    پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

    مرد حسابی اینکه یگ گیگ رم داره در ضمن اکثر رام های سامسونگ مشکل رم دارن شما یه کاستوم رام فلش کن مشکلش حل میشه دیگه چرا خودتو ناراحت میکنی

   azk
   پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

   احیانا شما از گوشیت انتظار نداری چهارتا چرخ دراره باهاش بری و بیای؟؟
   من که 730 دارم در حد استفاده شخصیم و حتی خیلی بیشتر داره بهم کار میده
   این همه حرص و جوشت واسه چیه؟؟

  zibeder
  پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

  تو واسه خز شدن یا نشدن گوشیتو میخری؟

بهروز
پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

ی زمانی HTC HD mine
داشتم (؛ یادش بخیر اخرش رام اندروید ریختم
وقتی ویندوزفون هفت اومد واقعا دلزده شدم
وقتی هشت و هشت و یک اومد ۷۳۰گرفتم خوب و امیدوارکننده بود حالا ده هم بیاد حتما بهتره
منظورم همیشه تا حد نهایت سعی داشتم ویندوز استفاده کنم مخصوصاً حالا که بیشتر بخاطر کار و سرعت

ramin
پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

خخخخخ مرسی از دوستان عزیز که مارو میخندونن…من اصلا کامنت نمیزاشتم ولی حرفای شما خستم کرده بخدا…چی رو با چی مقایسه میکنید اخه؟!؟
من یه ویندوزفونیم…همه ی سیستم عاملارو تجربه کردم…وقتی اندروید دسم بود کلا دنبال تم و لانچر بودم چون خستم میکرد هیچ چیز جذابی نداره همش چیزای تکراری و پیش فرض…ای او اس هم که به ادم غرور الکی میده چون پول بیشتر دادی…ولی ویندوزفوو یه چی دیگس همین که میشه پس زمینه رو مشکی و سفید کنی منو وابستش کرده تو بیلد ویندوز ده حدود شصت هفتادا رنگ هست که میتونی به سلیقه خودت انتخاب کنی این ینی مشتری مداری که به سلیقه ها اهمیت میده…انقد نگین که چیزی اضافه نشده به ویندوز موبایل شما ویندوز ده موبایل رو با ویندوزفون یکی میکنید؟!؟ قبلا میگفتید کلش نیست و برنامه که الان که پروژه استوریا اومده میگید وای فای دایرکت و او تی جه نداره…شما ها که ای او اس رو خیلی قبول دارید چرا اون او تی جی نداره؟!؟ هر جور حساب کنید ویندوز موبایل از همه شاخ تره و هر گاگولی نمیتونه باهاش کار کنه و درکش کنه و بفهمتش….هر چند تغصیر خوده مایکروسافته اینا میدونید چرا؟!؟ چون محبت اگر زیاد بشه نادان فکر بد میکنه….انقد بهتون ارزش میده ولی شما ناسپاسید…لنقد گوشیتونو ساپورت کرده و براتون پروژه اینسایدر گذاشته و نظراتتون رو میشنوه و… این جای تشکرتونه

  zibeder
  پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

  الان میتونم بگم خوابت میاد زیادی شر و بولشت تلاوت کردی … خداییش اگه تونستی یه دونه فایل flac بلوتوث بگیری بدون اینکه فیال گم و گور شه اونوقت میفهمیم نه بابا بیداره وگرنه هر چی گفتی جز چس و شعری بیش نیست

   (جواد رنجبر) sama
   پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

   توهین نشونه شخصیتت zibedar…
   اگه نمیتونی حرف حق بشنوی بیخودی توهین نکن

   Sina
   پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

   شمام هر وقت تونستی با اپل یه فایل mp3 !! دیگه رایج تر از این فرمت سراغ ندارم یا اصن هر فایل که دوس داشتی رو بلوتوث کنی اونوقت تشیف بیارید اینجا چرت و پرت بگید !! بدون جیلبریک !!

    zibeder
    پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

    وقتی جیلبریک میشه کرد مگه .سخلم جیلبریک نکنم تازشم ویندوز فون حتی با جیلبریک هم مشکل حل نمیشه

     Sina
     پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

     من با جیلبریک مخالفم. رسما گوشی رو به فنا میده. داداشم ۵ اس داشت خودم براش جیلبریک کردم مثه … پشیمون شد. روزی یا دو روزی یبار ریست میشد کمی هم لگ داشت تو بعضی از جاها. کلا از حالت استاندارد خارج شده بود. گوشی تو چشش سیاه شد

     zibeder
     پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

     تو مخالفی منکه مخالف نیستم قرار نیست چون تو مخالفی ونتونستی جیلبریک کنی من نتونم جیلبریک کنم من تا حالا با جیلبریک مشکلی نداشتم

  محسن حیدری
  پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

  Ramin
  ((هر گاگولی نمیتونه باهاش کار کنه و درکش کنه و ….هر چند تغصیر خوده مایکروسافته اینا میدونید چرا؟!؟ چون محبت اگر زیاد بشه نادان فکر بد میکنه….انقد بهتون ارزش میده ولی شما ناسپاسید…لنقد گوشیتونو ساپورت کرده و براتون پروژه اینسایدر گذاشته و نظراتتون رو میشنوه و… این جای تشکرتونه))

  شما کار میکنی بسه،بعدم مایکروسافت وظیفشه ساپورت کنه مصرف کنندشو،خیلی گاگولی اگه فکر میکنی داره بهت لطف میکنه
  یکساله بازیچه شی ،نادان خیال بد برد
  هه همین خیالات شما

   ramin
   پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

   با ادمایی مثه شما سروکله زدن مثه یاد دادن ادب به الاغه!!! شما حواست به خودت باشه…خخخخ چرا همون لطف به قول شما وظیفه گوگل نمیکنه به کاربرای میلن ردش…جمع کن خودتو با این حرفا چیو میخوای ثابت کنی

ramin
پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

خخخخخخ عزیزم حقیقت تلخه…من بیدارم شما خودتو بزن خواب که با این افکارت مسخره عام نشی….جون من راستشو بگو کسی بهت دعوت نامه دادی سیستم عامل مهندسی دستت بگیری برو بفروش هنگروید بخر سنگین تری

  zibeder
  پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

  سیستم عامل مهندسی خدایا شفای عاجل هر چه زودتر عنایت فرما … یعنی ما با کی شدیم 70 میلیون نفر

   محسن حیدری
   پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

   Zedbidar
   در پست های بعدی منتظر همفکری شماییم😁😁

   نون خشکه دمپای پاره لومیا دست دوم خریداریم

    Sina
    پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

    شما که خودت فروشنده ای داداش
    😀

علیرضا
پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

راستشو بخواین من تا هفته پیش داشتم ویندوز موبایل 10 رو کار میکردم ولی توی آپدیت سیستم عاملش پرید که تقصیر خودم شد و اومدم فلشش کردم و الان 8.1 روشه خدایی بخوام بگم اینقد عادت کردم به 10 که اصن نمیتونم این 8.1 رو تحمل کنم فقط منتظرم بیلد جدید بیاد و بعد دوباره آپدیت کنم به 10

ramin
پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

جواب ابلهان خاموشیست…میاد انتقاد میکنه ولی خودش طاقت شنیدنشو نداره..شبتون نایس دوستان

  azk
  پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

  داداش خودتو ناراحت نکن
  جامعه از نبود فرهنگ رنج میبره ! :))

متین
پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

یعنی فکر کن یه اپلی بخواد به مایکروسافت بگه خائن!همون اپلی که زمان عرضه آیفون ۴ آنت نمیداد و بعد اومدن یه سری بامپر تقویت کننده آنتن ساختن براش ساختن !یا همون اپلی که با این همه بوغ بوغ کردن کیفیت،بدنه آیفون ۶ پلاسش به راحتی خم میشه (تازه با این همه پولی هم که میدی)،بعد حالا بگذریم که یه دوربین ۸ مگاپیکسل با حداقل امکانات میده بهت(حالا مثلا فکر کن لنز لومیا ها ساخت شرکت معتبر و معروف زیس و تکنولوژی خفن پور ویو داره)،حالا مشکلات دیگه هم که دوستان گفتن بهش اضافه کن یعنی همون otg و بلوتوث و ..حالا از همه این ها بگذریم،توی نسل های مختلف آیفون چه قابلیت یا پتنت خاصی اضافه شده خدا وکیلی؟یعنی خدایی الجی هم یه فوکوس لیزری به دوربینش اضافه کرد اما آیفون ..!در نهایت درسته که ویندوز فون نقص هایی داره اما IOS هم خالی از نقص نیست و تنها فرقش اینه که شما در ios آدم حساب نمیشی و صدات به جایی نمیرسه به همین خاطر به نقص هاش نیازی نیست بپردازی ،اما در ویندوز فون ما یه پشتیبانی داریم که همیشه منتظره که نقص ها رو بشنوه و تصحیح و تکمیل کنه به عبارت دیگه ما رو آدم حساب میکنه.بعد شما که میگی به مایکروسافت خائن ،بگو ببینم چند تا از این کمپانی ها اومدن تقویم هجری شمسی رو به سیستم عاملشون اضافه کردن!؟یا اومدن قسمت صدای کاربر رو به زبان فارسی پشتیبانی کردن!؟ حالا باز هم جالبه ،شما که اینقدر طرف داره آیفونی یعنی اینقدر ویندوز فون برات جذابه که میای اخبار رو پیگیری میکنی و این همه وقت میزاری اینجا نظر میدی😁

امیرمحمد
پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

شیشه ای نشدن اعلانات فدای سره همه!بابا این کنترلرهای موزیکش چرا نیومد تو مثلاً اکشن سنتر؟این چه اکشن سنتریه؟خداوکیلی واسه عوض کردن موزیک یا جلو عقب کردنش تو کدوم یکی از سیستم عاملا با دو دستی بری بالای تاچ رو لمس کنی؟آخه اون جاشه؟؟؟اون بنده ی خدایی که ۱۵۲۰ داره چطور اینکارو بکنه؟؟چرا پیغامای تأیید پایین صفحه یا وسط نیاد؟؟که لمسش راحت تر باشه؟؟گندشو درآوورده بعدشم میگه بازخورد مرده شور

  Sina
  پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

  اون بنده خدایی که ۱۵۲۰ داره دکه پنجره رو نگه داره تا صفحه گوشی تا نیمه بیاد پایین حالا دسش بش میرسه.

ali
پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

اندرویدیا که شاخ نشن.شاخ بشن یه برنامه مینویسم گوشی منفجر شه گفته باشم 🙂
اقا محسن منم ۱۵۲۰ دارم. پس چرا resuming و loadingندارم؟؟ شاید گوشی رو بهتون انداختن 😐

  Sina
  پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

  والا منم ندارم !!! برا منم عجیبه. ۹۳۰ دارم اصن ریزامینگ و لودینگ نیس. اینا برا رم ۵۱۲ بودن؛ نه یه گیگ به بالا !!

behnam
پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

من موندم چرا شما که پول میگیرید از سایتهای دیگه که تبلیغ بد کنید از ویندوز، خجالت نمیکشید با اینکه همه ضایع میکنن شمارو بازم میای چرت و پرت میگین.
بیشتر از این دارین میسوزین که داره تکمیل میشه و شما به فاک میرین😅

ممد
پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

اینجا چه خبره باو؟
سایتو گذاشتین رو سرتون ‎:/‎

persian7
پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

الان ملت ازاینکه پروژه اینسایدر تموم میشه نگرانن ؟؟؟؟ !!!!!!!!

خو تا ابد ک نمیشه ایتسایدر باشه !!! هزاران و شاید میلیون ها نظر ارسال شده ، بالاخره یه تاریخی هم باید ویندوز 10 عرضه بشه دیگه .

حالا صبر کنیم ببینیم چی میشه … هیچی معلوم نیس چیه آخرش. ببینیم برنامش چیه دیگه .

ولی این که اینسایدر تموم میشه نگرانی نداره آ . معنیش این نیست که آپدیت نمیاد براشون که. پروژه اینسایدر تموم میشه فقط 😐 دیگه فکر کنم همون دولوپر فقط باشه مثل قبل .

همه خسته شدن تا خبری میاد عصبانیت ها رو میشه 😐 🙁 امیدواریم آخرش خوب بشه .
من یکی ک امیدوارم زیاااد :-)))) ب مایکروسافت اعتماد دارم کارشو بلده .

سینا
پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

من تو نسخه ۸.۱ ایرادیجز سرعت کم بلوتوث نمیبینم، خودم هم کاربری هستم که گوشی داما دستمه و کلی اطلاعات، صورت حساب مالی، ایمیل ها همه کارام اصلا با این گوشی انجام میشه، الان چیزی که همه مصرف کنندگان تکنولوژیمی می خوان اول سرعت، بهبنه بودن الگوریبتم اجرایی برنامه و غنی بودن خود سیستم عامل از لحاظ نرم افزار هست. به نظر من مایکروسافت خودش همه نرم افزار های ضروری رو برا ویبندوز فون توسعه داده و سایر نرم افزارها چندان مهم نیستند عزیزان تو هبچ جای دنیا هیچکس چندتا نرم افزارپیام رسان رو گوشیش نصب نیس مگه چه خبره، ارایه نسخه ویندوز موبایل ۱۰ یه لطفی هست از طرف مایکروسافت به مشتریاش. سعی کنید بنا بر نیاز هاتون گوشی بخرید نه ایجاد تنوع در زندگی تون یا کلاس گذاشتن، نیازهای من رو فقط میبتونه ویندوز فون رفع کنه اینو براساس تجربه کار با سایر برندها میگم. برنامه ایمیل ویندوز ۱۰ موبایل واقعا محشره دوستانی که موافقند لایک بزنید لطفا

مجتبی
پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

دوستی گفته بود اپل پول هنگفتی میگیری و عادیه که در قبال اون پول خدمات بهتری بده!!!؟؟؟؟
خو دوست عزیزم الان میخوام بدونم یه گوشیه پرچم دار وینفون چنده قیمتش؟؟؟؟بهت قول میدم مابکروسافت پرچم داراشو معرفی کنه قیمتش کمتر از اپل 6 نیس!!!
مایکرو داره با این کارش به کاربرا توهین میکنه
من خودم طرفدار دو اتیشه ویندوز فون بودم و اولین گوشیمم اچ تی سی 8 ایکس بود.لومیام تا دلت بخواد داشتم از 520 بگیر و بالاترینشم 1020 بوده
اینا میگم که بدونی منم یه ویندوز فونی بودم.ولی وقتی دیدم پشتیبانی نمیکنه بهتر دیدم برم یه گوشی اندرویدی بگیرم.به قول شما هنگروید.البته بنده توش هنگی ندیدم.دوربینشم کیفیتش بیشتر نباشه کمتر نیس.او تی جی هم ساپورت میکنه.کلی نرم افزارم براش هست رایگان رایگان.حالا شما هی بگو هنگروید هنگروید.با این حرفا ویندوز فون درست نمیشه گلم
باید مایکرو بفهمه داره به کاربراش توهین میکنه

  Sss
  پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

  مجتبي
  حرف شما درسته، ولي اينو ميگم اگر مايكروسافت پرچمدار داد از اپل ٦ گرون تر بود اونوقت متعصب بازاي وينفون از تعصب داشتن به اپل بابت گرون بودن دست برميدارن؟
  پ ن پ دست بر نمي دارن و به اهداف لر ادامه ميدن.

محسن
پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

سلام بر همه دوستان اینقدر بهم دیگه توهین نکنید سر این مسایل بی ارزش.کاربر اپلی یا اندروید یا ویندوزفون فرقی نمیکنه هر کسی بر اساس علاقه و نیازی ک داره گوشیشو انتخاب میکنه پس در وهله ی اول باید به نظرات همدیگه احترام بذاریم.هر سیستم عاملیم هم مزایا و معایب خودشو داره من خودم ویندوزفون دارم قبلا هم اندروید داشتم.این مقایسه کردنا هیچ نتیجه ای نداره اگرم فک میکنی سیستم عاملی که استفاده میکنی از اون یکی ها بهتره فقط ازش لذت ببر و مزایاشو معایبشو بگو ،شاید دیگرانم از سیستم عاملی ک تو استفاده میکنی استفاده کردن .قبلا فقط خودم تو خانواده ویندوزفون داشتم ولی حالا هم پدرم ویندوزفون گرفته هم دومادمون خیلی هم راضین.موفق باشید

zibeder
پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

دوست دارم داخل گروه تلگرام زیر در مورد ویندوز فون بحث کنیم

سید صادق
پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

واقعا متاسفم
بخدا ادم ناراحت میشه نظرات زیر پست ها رو میخونه
یعنی ملتی از ما عجول تر و مخرب تر نیس
همینه که به هیچ جایی نمیرسیم خود مایکروسافت و اپل و گوگل ایقد همو نمیکوبن که ماهای کاربرای اونا سر هیچ داریم همو میکوبیم و بعضی وقتا هم توهین میکنیم.
مشکل اینه خیلی عجول و بدبین هستیم.
معمولا هر شرکتی اول تو خاک خودش موفق میشه که زمینه ی موفقتش تو کل دنیاست ولی متاسفانه اگه هرکدوم ازینا تو ایران بودن تو بدو شروعشون ورشکست میشدن.
یکم صبر داشته باشیم منطقی تر باشیم.
میلیون ها نفر تو اینسایدر عضون و هرکدوم داره فیدبک میده که بهتر بشه بعد اگه یکی از فیدبک های یکیمون درست نشد میایم هزارتا تهمت و فحش نثارش میکنیم.
اصلا وظیفمونو فراموش کردیم ما ،مایکی اومد دعوت به همکاری کرد که یکم سختی بکشی و تو ساخت ویندوز ۱۰کمکش کنیم نه اینکه یکم سخت بود بیایم و بکوبیمش…چرا ما اینجوری شدیم ؟؟
تو سایتای ویندوز خیلی جاهای دیگه میری همه مث ادم میان حرفشونو میزنن و در ضمن کاربرای جان بر کف باقی برند ها هم دیده نمیشن …
کجان اون ایرانیایی که هیتلر ارزوشونو داشت …
هی…

  Sahand
  پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

  گل گفتی ای گل گفتی، هر دفعه منم میام نظرهای کاربرارو می حونم نا امید میشم اینقدر کمپانی ها دارن تلاش می کنن، مردمو شرکت می دن تویه کاراشون به جای اینکه درک کنن و ببین که چثدر سخته یه سیستم عامل نوشتن واسه تمام مدل های گوشی، دارن اینجا سنگ به سینه میزنن.
  من ققط یه چیزی می گم هرکس از یه شرکتی خوشش میاد و دلایل خودشو داره و قابل احترامه ولی اون کسم حق نداره انتخاب دیگران رو زیر سوال ببره. همه ی ویندوزفونی ها میدونن ویندوزفون ایرادات و کاستی هایی داره ولی باز عاشقشن می دونید چرا؟ چون همیشه برای بدست اوردن چیزایه بزرک باید صبر کرد این صبر ممکنه سال ها طول بکشه ولی یه روزی وقتش میرسه.

  AMIR
  پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

  شما یه چیزیو درنظر نمی گیری
  برای مثال عرض میکنم امروز یه بیلد بیاد و بنده یه فیدبک میفرستم ، اونوقت این درحالیه که تیم مایکروسافت بیلد بعدی رو هم آماده کرده و فیدبک من اینسایدر کاملا سوخته به نظر میاد
  و این توهینه

  Milad
  پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

  چشم حرف نمیزنیم.
  دوست عزیز شما ملت ما رو بیخیال شو. اوکی؟ ملت ما بد هستن. اخ هستن.
  اخه کاربرای خارجی و امریکایی هم تو فروم هاشون دقیقا حرفای ما رو میزنن. وقتی طرف پول داده واسه گوشیش انتظاراتی داره.
  اینسایدر واسه دسکتاپ خوب و مفید بود من 10 ماه اینسایدر بودم و با وجود نواقص که هنوزم ادامه داره راضی بودم از تغییرات.
  ولی بخش موبایل از همون اول هم گفتم که اصلا خوب پیش نمیره. الان یک و نیم ماهه هیچ تغییری نداشته. من به شما قول میدم که بیلد بعدی هیچ تغییری در اکشن سنتر و مالتی تسکینگ نخواهد داشت. دوباره رفع باگ خواهد بود. خودشون هم تلویحا اینا رو گفتن.
  مایکی متاسفانه با احساسات ملت بازی کرد.
  یه عده بچه گستاخ هم ریختن تو سایت تیکه کلامشون شده این : ” دوست نداری برو هنگروید”
  اخه این جور ادما رو نمیشه باهاشون بحث هم کرد. طرف اپلیکیشن و بازیهای زیاد و باکیفیت اپل و اندروید رو مسخره میکنه. به نظرتون با همچین ادمی میشه بحث کرد؟
  انگار طرف پراید داره نشسته داره هیوندای رو مسخره میکنه. امکانات این کجا و ان کجا.

ramin
پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

دوستان حرف شما درسته ما با توهیین به جایی نمیرسیم ولی وقتی یه نفر میاد و بدون داشتن هیچ دانشی قومپز در میکنه به ادم برمیخوره…جالب اینجاست از رو هم نمیرن…وقتی هم حرف حق میشنون شروع میکنن به فوش دادن…من خودم فقط این سایت میام اگه بخواد همش پای کامنتا چند نفر بیان توهین کنن میرم سایتی که به ادم ارزش قائل باشن…وقتی از ویندوزفون خوشش نمیاد چرا میاد مطالب رو دنبال میکنه…بره گوشی اندروید بگیره یه سری بازی و برنامه نصب کنه و خوش باشه با برنامه هاش و نه اپدیتی نه ساپورتی والا

سید صادق
پاسخ دهید پنجشنبه 6 شهریور 1394

اقا امیر اینجوریم نیست دیگه
مایکروسافت بیشترین احترام رو برای کاربراش قایله که اومده پروژه ی اینسایدر رو راه اندازی کرده
از طرفی روزی میلیونها فیدبک داره دریافت میکنه و قرار نیست همشونو اعمال کنه که
اقا میلاد من نگفتم بحث نکنین اتفاقا اگه قرار باشه فقط طرفدارای ویندوزفون نظر بدن که فایده نداره دیگه،باید هم مخالف و هم موافق باهم نظر بدن.
من میگم بعضی از این دوستان مخالف لحنشونو از انتقاد فراتر نبرن که دوستداران ویندوزفون رو تحریک کنن و اخرش به توهین ختم شه ، هیچی ازین ذعواها به ما نمیرسه.
بابا چرا ایقد عجولانه همه تصمیم میگیریم؟
بذارین بیاد بذارین کارشو کنه بعدش شروع کنین انتقاد و تخریب .
اقا رامین اینم بگم که کسی که اینجاست و داره مطالبو دنبال میکنه یعنی براش مهمه ویندوز ، ولی بحث اون دسته از دوستانی که کارشون تخریب و توهینه که کاملا جداست …!

  Miladv
  پاسخ دهید جمعه 7 شهریور 1394

  کلا سرنوشتمون به این ویندوز 10 گره خورده. من اگه اندروید داشتم که این جا چیکار میکردم. مگه به من مربوط میشد که بیام این همه انتقاد بکنم؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,