در سال 2017 مایکروسافت برای اولین بار به طور تصادفی کنترل سنتر ویندوز 10 را در پستی در وبلاگ خود فاش کرد و پس از آن اخبار متعددی در مورد اضافه شدن این ویژگی به ویندوز 10 منتشر شد. اخیراً نیز در صفحه اپلیکیشن Screen Sketch ما شاهد اسکرین شاتی بودیم که این ویژگی در آن مشاهده می‌شد. حالا بر اساس یک پرونده ثبت اختراع که در ژانویه 2017 ثبت شده و هفته گذشته منتشر شده است، مایکروسافت همچنان روی کنترل سنتر برای سیستم عامل خود کار می‌کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

کنترل سنتر در ویندوز 10 با یک آیکون چرخ دنده در تسک بار قابل دسترسی است و درست مانند اکشن سنتر فعلی، به کاربران اجازه خواهد داد ویژگی‌هایی مانند وای فای، بلوتوث، کنترل روشنایی، باتری سیور، حالت هواپیما و حالت شب را فعال یا غیرفعال سازند. بر خلاف اکشن سنتر، کنترل سنتر ساده‌تر و قابل فهم تر است و این دکمه‌ها می‌توانند کاملاً سفارشی سازی شوند.

این پتنت که اخیراً منتشر شده، ویژگی‌هایی که پیش از این در مورد اکشن سنتر ویندوز 10 عنوان می‌شد را نشان می‌دهد.

بنابراین اگر کنترل سنتر واقعاً در حال توسعه باشد، می‌توان امیدوار بود به زودی این ویژگی برای آزمایش توسط اینسایدرهای ویندوز معرفی شود. از آنجا که در حال حاضر بخش اصلی توسعه رد استون 5 پایان یافته و مایکروسافت در حال کار روی پایداری آن است، مطمئن هستیم که تا پیش از رد استون 6، ما شاهد رونمایی از کنترل سنتر برای ویندوز 10 نخواهیم بود.

منبع :

WINDOWSLATEST

2236 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,