_مایکروسافت پنل جدید

مایکروسافت LinkedIn به زودی پست‌ها را برای شما اولویت‌بندی می‌کند شبکه اجتماعی صنعتی و کاری در مسیر رشد


دیدن پست‌ها یا به روز رسانی‌هایی که برای شما اهمیت دارد، اغلب می‌تواند دردناک باشد، مخصوصا هنگامی که شما تعداد زیادی از افراد را دنبال یا اصطلاحا فالو می‌کنید. این در هر یک از رسانه‌های اجتماعی امروز صادق است. توییتر به تازگی یک ویژگی جدید اضافه کرده است که کاربران را قادر می‌سازد اولویت‌بندی توییت‌ها را انجام دهند. LinkedIn هم در حال کار بر روی یک ویژگی مشابه است.

LinkedIn یکی از پر مخاطب ترین شبکه‌های اجتماعی مختص افراد حرفه‌ای و صنایع است. خریداری این اپلیکیشن قدرتمند برای مایکروسافت یک سود بی نظیر بوده است. مردم از خدمات این نرم‌افزار بسیار رضایتمند هستند. هرچند گاها استفاده نادرست افراد آن را شبیه به فیس بوک نشاد داده است.

این شبکه اجتماعی موفق حالا یک ویژگی جدید به اپلیکیشن خود اضافه کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد LinkedIn برایشان همان LinkedIn بماند. با این اتفاق کاربرانی که از مطالب غیر حرفه‌ای دوری می‌کنند احساس راحتی بیشتری خواهند کرد. در ادامه به توصیف این ویژگی می‌پردازیم.

بررسی ویژگی جدید

این شرکت مایکروسافتی اعلام کرد که اجازه می‌دهد مطالب حرفه‌ای در پست‌های LinkedIn اولویت‌بندی شوند. با این حال، در این اپلیکیشن روند به سادگی توییتر نخواهد بود. بدان معنا که یک روشن کردن دکمه این کار را انجام نمی‌دهد.

LinkedIn به شما اجازه می‌دهد همکاران خود را در برنامه اضافه کنید و با انجام این کار شما به LinkedIn اجازه می‌دهید برای اولویت‌بندی پست‌های شما اقدام کند. این ویژگی جدید، اطمینان حاصل خواهد کرد که شما به روز رسانی‌های همکاران را از دست ندهید.

مایکروسافت این چنین توصیف می‌کند:

هنگامی که این ویژگی به طور زنده اجرا شود، باید متن “اضافه کردن هم تیمی‌های خود” (Add Teammates) را مشاهده کنید، همان جایی که می‌توانید مدیر، همسالان و / یا گزارش‌های مستقیم را از آنجا مشخص کنید. ما به روز رسانی Feed شما در رابطه با فعالیت تیم خود در LinkedIn، مانند پست‌ها، نظرات، دوستان، سهام، و سالگرد کار را اولویت‌بندی می‌کنیم.

این ویژگی جدید در ماه‌های آینده در اختیار کاربران ایالات متحده قرار خواهد گرفت و به زودی به دیگر مناطق خواهد رسید. این ویژگی به هر دو پلتفرم تلفن همراه و دسکتاپ می‌رسد.

با این ویژگی قطعا کنترل پیام‌های غیر حرفه‌ای هم بسیار بهتر خواهد بود. چراکه افتادن از اولویت و دیده نشدن پیام کمک می‌کند فرستندگان اسپم و پیام هرز از ادامه ارسال آنها صرف نظر نمایند. LinkedIn در مسیر درستی پیمایش می‌کند. به همین علت هم قطعا در زمینه خود پیروز خواهد بود.

منبع :

MSPOWERUSER

140 پست
سید علی جعفری
مهندس نرم‌افزار و شبکه. گرافیست، انیماتور و موشن گرافیست، سخنران و ارائه دهنده، 22 ساله از مشهد. علاقه‌مند به بازی‌های رایانه‌ای، زبان‌های خارجی و تکنولوژی‌های روز جهان. عاشق مایکروسافت.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,