مایکروسافت، برنامه Movies and TV را برای اینسایدرهای دسته فست به‌روزرسانی کرد و  نسخه آن 10.18081.1041.0 ارتقا یافته است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

به‌روزرسانی پشتیبانی از ویژگی ویندوز تایم را به ارمغان می‌آورد، که به این معنی است که سابقه جستجوی فعالیت شما در برنامه تولید خواهد شد و در دستگاه‌های تلفن همراه نیز در دسترس خواهد بود. مایکروسافت به دنبال ارایه خدمات فیلم خود به دستگاه‌های تلفن همراه است، به این معنی که کاربران قادر به شروع تماشای یک ویدیو در یک دستگاه و ادامه آن در دستگاهی دیگر خواهند بود.

این به‌روزرسانی همچنین پشتیبانی از Movies Anywhere را به ارمغان می‌آورد، به این معنی که می‌توانید یک فیلم را روی یک سرویس بخرید و آن را روی سرویسی دیگر تماشا کنید.

Movies Anywhere یکی از قابلیت‌های جالبی است که شرکت دیزنی عرضه کرده که به کاربران چندین پلتفرم مختلف این امکان را می‌دهد پس از تهیه محتوای رسانه‌ای در یک پلتفرم آن را در دیگر پلتفرم‌ها نیز در دسترس داشته باشند. با این قابلیت شما قادر هستید پس از خرید یک فیلم از فروشگاه گوگل پلی، همان فیلم را در آیتونز، آمازون و Vudu بدون پرداخت هزینه‌ای در اختیار داشته باشید.

تغییرات کامل این به‌روزرسانی:

  • اضافه کردن پشتیبانی از ویندوز تایم لاین: سابقه ی تماشای movie and TV در ویندوز تایم لاین موجود است.
  • پشتیبانی از Movies Anywhere (آمریکا): خرید خود را به مجموعه Movies Anywhere اضافه کنید و آن‌ها را در هر دستگاه پشتیبانی شده‌ی دیگری تماشا کنید.

با توجه به گسترش سرویس، مطمئن هستم که بسیاری از کاربران نیاز به یک حالت مخفی جهت حفظ بیشتر حریم خصوصی را کاملا احساس می‌کنند.

شما می‌توانید از طریق این لینک، به‌روزرسانی جدید را دریافت کنید.

منبع :

MSPOWERUSER

827 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,