Surface-Pro-4

روز گذشته مایکروسافت رسما فروش محصولات جدید خانواده ی سرفس خود یعنی سرفس پرو ۴ و سرفس بوک را آغاز کرد. حال همزمان با این اتفاق، مایکروسافت سعی دارد تا با تیم تبلغاتی خود قسمت های مختلف سرفس های جدید را به مردم نمایش دهند تا مطمئن شوند کاربران متوجه تمام چیزهای این محصولات هستند.

بخشی از چیزی که باعث می شود سرفس پرو ۴ و سرفس بوک خیلی خارق العاده به نظر برسند، قلم و کیبورد این محصولات هستند که آن ها را با نام سرفس Pen و تایپ کاور می شناسیم. حال مایکروسافت برای این دو محصول، ویدیو های تبلیغاتی جداگانه ای را درست کرده است که در آن به ویژگی های این محصولات اشاره می کند.

Pen_Tip_Kit-1024x496
نوک های قابل تعویض قلم سرفس

قلم جدید سرفس ادامه دهنده ی راه قلم موفق و خوش ساخت سرفس پرو ۳ است و بهبود های زیادی به همراه قابلیت های فراوانی به آن اضافه شده است که کار کردن با آن را لذت بخش می کند. همچنین قابلیت های جدید این قلم باعث می شود تا افراد حرفه ای بتوانند بهتر با سرفس خود ارتباط برقرار کنند و از قابلیت های آن استفاده کنند. از جمله ی این قابلیت ها می توانیم به سیستم های تشخیص دهنده ی نحوه ی استفاده از قلم اشاره کنیم که برای مثال می توانید یک خط صاف را خیلی راحت تر از قبل بکشید، یا با سنسور تشخیص دهنده ی ۱۰۲۴ سطح از فشار، می توانید طراحی هایی دقیق یا نوشته هایی زیبا بسته به میزان فشار قلم داشته باشید. همچنین نوک قلم جدید سرفس نیز قابل تعویض است و افراد می توانند بر اساس نیاز خود، یکی از نوک های متفاوت را بر روی قلم سرفس نصب کنند. ویدیو تبلیغاتی قلم سرفس را تماشا کنید:

دانلود ویدیو

اما صفحه کلید سرفس پرو ۴ نیز دارای ویژگی ها و بهبود های زیادی نسبت به نسل قبلی خود است. کیبورد سرفس پرو ۴ یا همان تایپ کاور، در دو نسخه عرضه می شود که یکی دارای اسکنر اثر انگشت است و دیگری این قابلیت را با خود به همراه ندارد. همچنین در نسخه ی جدید تایپ کاور، بین دکمه های صفحه کلید فاصله ایجاد شده است که باعث می شود تایپ کردن با آن راحت تر و لذت بخش تر از قبل باشد. صدای دکمه ها باز هم کم تر از گذشته شده است، هر چند در نسخه ی قبلی نیز این دکمه ها صدای زیادی تولید نمی کردند. قسمت لمسی تایپ کاور که حکم موس را دارد و از جنس شیشه ساخته شده است نیز بهبود پیدا کرده و ۴۰ درصد بزرگ تر از گذشته شده است. این تایپ کاور های جدید با سرفس پرو ۳ نیز سازگاری دارند و کاربران می توانند از این تایپ کاور های جدید برای سرفس پرو. ۳ خود استفاده کنند. ویدیو تبلیغاتی کیبورد سرفس پرو ۴ را نیز تماشا کنید:

دانلود ویدیو

قلم سرفس در سرفس پرو ۴ و سرفس بوک گنجانده شده است. هر چند این محصولات در نسخه های مختلفی عرضه می شوند که ممکن است در آن ها قلم و کیبورد قرار گرفته یا نگرفته باشد. قیمت تایپ کاور های جدید ۱۳۰ دلار برای نسخه های معمولی و ۱۶۰ دلار برای نسخه های دارای اسکنر اثر انگشت است.

منبع :

WINBETA

980 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
آریا
پاسخ دهید سه شنبه 6 آبان 1394

نوک های قابل تعویض قلم خیلی جالبه، آفرین به مایکروسافت…
امیدوارم کسی نیاد اینجا کامنت بی ربط راجع به بیلد ویندوز موبایل بذاره،، حالم از کلمه بیلد به هم میخوره دیگه… تو خبرهای مربوط نظر بدین لطفاً…

سعید
پاسخ دهید سه شنبه 6 آبان 1394

موبایل جدید کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آریا
پاسخ دهید سه شنبه 6 آبان 1394

هرکی دوست داره راجع به بیلد ویندوز موبایل نظر بده، هرچند موضوع این خبر ربطی نداره، ولی خلایق هرچه لایق…

markelon
پاسخ دهید سه شنبه 6 آبان 1394

لامصب جای نوکشم خیلی قشنگه!
آقا yuki explorer با picture viewer داخلی آپدیت شد

امین و لومیای سحرآمیز
پاسخ دهید سه شنبه 6 آبان 1394

نوک چندگانه که هرکدوم برای یه کار خاص بکار میره،واقعا چقدر حساب شده و دقیق،واسه سلیقه های مختلف و کاربرد های مختلف!

مهدی برجیان
پاسخ دهید چهارشنبه 7 آبان 1394

قلم قیمتش چنده؟
به سرفیس پرو ۳ میخوره؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,