مایکروسافت لحظاتی قبل به روز رسانی کریترز فال ویندوز ۱۰ را به عنوان به روز رسانی بزرگ بعدی ویندوز رونمایی کرد. این شرکت در این به روز رسانی جدید، یکی از ویژگی های بسیار پر درخواست کاربردی به نام “Clipboard” را معرفی کرده است که یک تابع کپی و پیست مبتنی بر ابر خواهد بود که به طور مستقیم در ویندوز ۱۰ تعبیه خواهد شد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

کلیپ بورد اساس همان OneClip است، که یکی از برنامه های گاراژ مایکروسافت محسوب می شود که به طرز عجیبی چند ماه پس از توسعه ناپدید شده بود. کلیپ بورد با به روز رسانی کریترز فال به طور مستقیم به سیستم عامل اضافه خواهد شد، و هنگامی که به یک حساب مایکروسافت واحد متصل باشید، به شما اجازه ی به اشتراک گذاشتن محتوای کپی شده بر روی دستگاه های ویندوز ۱۰ دیگر، و همچنین iOS و اندروید شما را می دهد.

مایکروسافت این گونه توضیح داده است:

کلیپ بورد یک راه سریع و آسان برای کپی و پیست کردن هر چیزی بین دستگاه های متصل، از جمله یک کامپیوتر ویندوزی و یا گوشی مورد علاقه شما است. تنها کافیست آن چه می خواهید را کپی کنید. عکس، لینک نقشه، پاراگراف و حتی انیمیشن های GIF را می توانید کپی کنید و آن ها، آماده ی استفاده در هر جایی که می خواهید هستند.

اینسایدر های ویندوز قادر به آزمایش کلیپ بورد در طول چند هفته آینده خواهند بود و انتظار می رود این قابلیت به طور رسمی با به روز رسانی کریترز فال در دسترس عموم قرار گیرد. این یکی از ویژگی هایی بوده که بسیاری از اینسایدر ها درخواست داده بودند و و در حال حاضر شاهد ورود مستقیم آن به ویندوز ۱۰ هستیم.

نظر شما در مورد این ویژگی چیست؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1815 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
pjman
پاسخ دهید پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396

آقای زمانی بازم خبری از موبایل نیست؟؟؟

    امیر زمانی
    پاسخ دهید پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396

    درود
    نه دوست عزیز خبر خاصی نبود، البته این کنفرانس برای توسعه دهندگان هست و زیاد نباید انتظار این موارد رو داشت

saeed_vb
پاسخ دهید پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396

موبایل 😢

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,