به تازگی مایکروسافت تغییرات زیادی را اپلیکیشن محبوب خود یعنی Skype اعمال کرد و امکاناتی شبیه به اپلیکیشن Snapchat را بدان افزود، این روند را باید حرکتی در جهت هر چه به روزتر شدن این پیام رسان محبوب دانست.

در حالی که مایکروسافت اپلیکیشن اسکایپ را دستخوش تغییرات متعددی کرده، و امکانات جدیدی را برای آن در نظر گرفته است، لوگوی این اپلیکیشن نیز تغییر یافته و ابرهای همیشگی که اسکایپ را فرا گرفته بودند، کنار رفته اند.

شایان ذکر است که اپلیکیشن جدید اسکایپ در حال حاضر برای سیستم عامل اندروید در دسترس است و نسخه های ویندوز و مک او اس و ios این اپلیکشن تا چندی دیگر منتشر خواهند شد.

علی رغم این تغییر در لوگوی اسکایپ هنوز هم طراحی آن ریشه هایی از گذشته را دارد، چرا که حرف S در لوگوی جدید مانند گذشته توسط ابرهای آبی احاطه شده است.

لوگوی جدید اسکایپ بیش از لوگوی قبلی حالت رسمی و اداری به خود گرفته و به خوبی بیانگر دیدگاه و رویکرد این شرکت در عرصه فعالیت های سازمانی است، به هر شکل مایکروسافت در سال های اخیر تاکید زیادی بر محصولات و سرویس های سازمانی داشته و به نظر می رسد، این تغییر در لوگوی اسکایپ نیز در همین جهت صورت گرفته است.

 

منبع :

THE VERGE

443 پست
محسن توکلی
گویند کامپیوتر همه جوره خوش است،نه خیر عزیز فقط سرفس خوش است!
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
saeed_vb
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶

واقعا تغیرات خوبی اعمال کرده به نظرم الان واقعا در حد واتساب و در برخی قابلیت هاش بالاتر واتساب هم هست. حالا باید چند تا ویژگی هم از تلگرام اضافه کنه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,