به تازگی مایکروسافت تغییرات زیادی را اپلیکیشن محبوب خود یعنی Skype اعمال کرد و امکاناتی شبیه به اپلیکیشن Snapchat را بدان افزود، این روند را باید حرکتی در جهت هر چه به روزتر شدن این پیام رسان محبوب دانست.

در حالی که مایکروسافت اپلیکیشن اسکایپ را دستخوش تغییرات متعددی کرده، و امکانات جدیدی را برای آن در نظر گرفته است، لوگوی این اپلیکیشن نیز تغییر یافته و ابرهای همیشگی که اسکایپ را فرا گرفته بودند، کنار رفته اند.

شایان ذکر است که اپلیکیشن جدید اسکایپ در حال حاضر برای سیستم عامل اندروید در دسترس است و نسخه های ویندوز و مک او اس و ios این اپلیکشن تا چندی دیگر منتشر خواهند شد.

علی رغم این تغییر در لوگوی اسکایپ هنوز هم طراحی آن ریشه هایی از گذشته را دارد، چرا که حرف S در لوگوی جدید مانند گذشته توسط ابرهای آبی احاطه شده است.

لوگوی جدید اسکایپ بیش از لوگوی قبلی حالت رسمی و اداری به خود گرفته و به خوبی بیانگر دیدگاه و رویکرد این شرکت در عرصه فعالیت های سازمانی است، به هر شکل مایکروسافت در سال های اخیر تاکید زیادی بر محصولات و سرویس های سازمانی داشته و به نظر می رسد، این تغییر در لوگوی اسکایپ نیز در همین جهت صورت گرفته است.

 

منبع :

THE VERGE

1206 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
saeed_vb
پاسخ دهید یکشنبه 28 خرداد 1396

واقعا تغیرات خوبی اعمال کرده به نظرم الان واقعا در حد واتساب و در برخی قابلیت هاش بالاتر واتساب هم هست. حالا باید چند تا ویژگی هم از تلگرام اضافه کنه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,