اخیرا استودیوی The Initiative که از زمان برگزاری رویداد E3 گذشته به خدمت مایکروسافت در آمده بود و توسط او خریداری شده بود، اقدام به استخدام چند تن از اعضای با تجربه و عالی رتبه‌ی شرکت راکستار (Rockstar) کرده که در این بین نام تام شفرد (Tom Shepherd) که به مدت یازده سال در شعبه سن دیگوی‌ راکستار فعالیت کرده، نیز دیده می‌شود. اطلاعات بیشتر را در ادامه در اختیار شما قرار خواهم داد.

اگر به خاطر داشته باشید طی برگزاری رویداد E3 2018 مایکروسافت خبر از اضافه کردن ۵ استودیوی جدید به جمع استودیوهای فرست پارتی خود داد. دوتا از آن‌ها از بقیه برجسته‌تر بودند چون عناوین بزرگ و بسیار خوب زیادی ساخته بودند که شامل نینجا تئوری (Ninja Theory) و همینطور پلی‌گراند گیمز (Play Ground Games) می‌شدند. یکی از آن‌ها هم استودیوی The Initiative بود که شاید به این دلیل مورد توجه قرار گرفت که یک استودیوی کاملا تازه ساخت محسوب می‌شد که درل گلگر (Darrell Gallagher) مدیر سابق استودیوی کریستال داینامیکز (Crystal Dynamics) در راس آن قرار داشت و به عنوان مدیر آن فعالیت می‌کرد.

چیزی که در این زمینه واضح و آشکار است این است که این استودیو در حال تجهیز کردن خود برای یک چیز بسیار قابل توجه است که به نظر می‌رسد دلیل اضافه کردن آن‌ها به تعداد کارکنانشان هم به همین علت بوده باشد. به عنوان مثال تام شفرد که به مدت یازده سال کارگردان تکنیکی در استودیوی Rockstar San Diego بوده است و از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۴ سابقه فعالیت در آن را داشته است به استودیوی The Initiative ملحق شده است. سابقه و رزومه‌ی شفرد نشان می‌دهد که وی تجربه کار روی عناوین بسیار برجسته‌ای نظیر Red Dead Redemption, Grand Theft Auto V, Max Payne 3 و همینطور Midnight Club 3 را داشته است.

پس وی از سابقه بسیار درخشانی برخوردار است و می‌تواند به The Initiative برای ساخت و توسعه عناوین بسیار خوب و ارزشمند کمک زیادی کند چرا که پروژه‌هایی که وی در آن‌ها فعالیت کرده، جزو بزرگ‌ترین و بهترین پروژه‌های صنعت بازی‌های ویدیویی هستند.

به نظر می‌رسد که استودیوی The Initiative همچنان به دنبال جذب افراد بیشتری است. در بین سایر پست‌ها و شغل‌هایی که آن‌ها به دنبالشان هستند، مهندس ارشد گیم‌پلی، طراح ارشد فنی، مهندس ارشد گرافیک و همچنین کارگردان هنری نیز دیده می‌شود. امیدواریم که به‌زودی اطلاعات بیشتری از برنامه‌های پیش روی این استودیو به دست بیاوریم. ماه آینده و در طی برگزاری رویداد X018 بهترین زمان برای این کار به نظر می‌رسد. پس تا آن زمان باید صبر کنیم و ببینیم The Initiative برایمان چه چیزهایی در نظر گرفته.

572 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,