Microsoft's new Windows 10 ads

مایکروسافت سری جدیدی از آگهی‌های بازرگانی تلویزیونی را برای ترویج ویندوز ۱۰ در نظر گرفته است. این تبلیغات جدید نشان می‌دهند که مردم عادی چگونه از این سیستم عامل بر روی لپ تاپ‌های Dell XPS 13 و HP Spectre x360 استفاده می‌کنند. این آگهی‌ها همچنین ادعا می‌کنند که این لپ تاپ‌ها ویژگی‌هایی را ارائه می‌کنند که نوت بوک های مک فاقد آن‌ها می‌باشند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت در روز گذشته نیز ویدیوهای تبلیغاتی جدیدی برای سرفس پرو ۴ منتشر کرده بود و حالا شاهد هستیم که این شرکت مجدداً ویدیوهای جدیدی را آماده کرده است.

آگهی نخست برای ویندوز ۱۰ و دل XPS 13، بر روی Mike و Anne Howard تمرکز دارد، که سفر ماه عسل جهانی خود را در طول هفت قاره از داخل یک وبلاگ مسافرت و کسب و کار آنلاین شروع می‌کنند. Howard توضیح می‌دهد که آن‌ها چقدر از صفحه نمایش لمسی و عمر باتری بالای Dell XPS 13 به همراه کار با ویندوز ۱۰ خوششان آمده است.

دانلود ویدیو با کیفیت ۳۶۰p

دانلود ویدیو با کیفیت ۳۶۰p

دانلود ویدیو با کیفیت ۳۶۰p

در آگهی بعدی که HP Spectre x360 حضور دارد، دانش آموزان کالج، Kelsee و Nkiru، توضیح می‌دهند که آن‌ها چگونه می‌توانند در کلاس‌های خود بر روی صفحه نمایش این نوت بوک، از طریق OneNote یادداشت برداری کنند. همچنین زمانی برای تفریح نیز در نظر گرفته شده است. آن‌ها در زمان استراحت خود، با استفاده از کرتانا اپلیکیشن Netflix را اجرا می‌کنند.

دانلود ویدیو با کیفیت ۳۶۰p

دانلود ویدیو با کیفیت ۳۶۰p

دانلود ویدیو با کیفیت ۳۶۰p

نظر شما در مورد این آگهی‌های جدید که توسط مایکروسافت ساخته شده چیست؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1810 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,