_ویندوز پنل جدید

شکل ویژه ای از برنامه ویندوز اینسایدر در اختیار مشتریان سازمانی قرار می گیرد ویندوز اینسایدرها همه جا خواهند بود!

برنامه ویندوز اینسایدر باعث شده تا ویندوز ۱۰ مطابق خواسته کاربران ساخته شود، شاید بهترین جمله در وصف ویندوز ۱۰ “سیستم عاملی ساخته شده همراه با کاربران برای کاربران” باشد. مایکروسافت که ظاهرا از روند اجرای این پروژه خرسند است، قصد دارد تا برای مشتریان سازمانی که از ویندوز ۱۰ اینترپرایز استفاده می‌کنند شکل ویژه ای از برنامه ویندوز اینسایدر را ایجاد کند تا متخصصان IT شرکت ها بتوانند زودتر با ویژگی های آتی ویندوز ۱۰ آشنا شوند.

مایکروسافت پروژه ای تحت عنوان Windows Insider Lab for Enterprise یا ویندوز اینسایدر برای مشتریان سازمانی را تدارک دیده تا شرکت ها و سازمان ها بتوانند با ویژگی های آتی ویندوز ۱۰ اینترپرایز زودتر آشنا شوند. این پروژه برای برخی ویندوز اینسایدرها که از گروه مشتریان سازمانی هستند و در حال حاضر مشغول آزمایش ویندوز ۱۰ اینترپرایز هستند طراحی شده است، بنابراین این دسته از مشتریان قادر خواهند بود تا به‌جای آزمایش نسخه های معمولی ویندوز ۱۰ نسخه اینترپرایز را آزمایش و بررسی کنند و با ویژگی های آن آشنا شوند.

در حال حاضر پیوستن به این پروژه صرفا از طریق دریافت ایمیل دعوت ممکن است اما کاربرانی که مایل به شرکت در آن هستند و ایمیل دعوت دریافت نکرده اند می‌توانند با شرکت در ایhttps://insidersurveys.windows.com/s3/lab-for-enterpriseن نظر سنجی و پاسخ دهی به پرسش های مطرح شده به ویژگی های ویندوز ۱۰ اینترپرایز نظیر امنیت اطلاعات ویندوز (WIP)، Windows Defender Application Guard و Host Instruction Prevention Systems دسترسی داشته باشند.

اگر به یاد داشته باشید مایکروسافت در ماه آوریل پروژه ویندوز اینسایدر را برای کاربران تجاری نیز در دسترس قرار داده بود. در آن زمان مایکروسافت اعلام کرده بود که این پروژه پشتیبانی بهتری را برای متخصصان IT و کاربران تجاری در جامعه ویندوز اینسایدر فراهم خواهد آورد. تصمیم جدید مایکروسافت را باید گامی بسیار مثبت در این جهت ارزیابی کرد، که در نهایت منجر به بهبود ویندوز برای تمامی سازمان ها و شرکت های سراسر دنیا خواهد شد.

منبع :

ONMSFT

1206 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
امین
پاسخ دهید پنجشنبه 16 شهریور 1396

هر چقدر هم تلاش کنید عکس برش بدید بازم اون اپل دست اون شخص معلومه …

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,