در سال جاری میلادی تاکنون سرفیس هاب 2 و سرفیس گو، دو محصولی بودند که به خانواده سرفیس اضافه شدند. مایکروسافت درنظر دارد تا در تاریخ 2 اکتبر یا 10 مهر رویدادی در شهر نیویورک جهت معرفی چند عضو جدید از خانواده سرفیس برگزار کند. برطبق اطلاعاتی که از کمپ ردموند به بیرون درز کرده ظاهرا مایکروسافت قصد ندارد این رویداد را چندان باشکوه برگزار کند، که در نتیجه می‌توان با قطعیت گفت انتظار عرضه محصولی بسیار خاص را نباید داشته باشیم.

مایکروسافت معمولا برای رویدادهایی که قصد معرفی سرفیسی بسیار خاص و جدید را داشته باشد، مراسمی باشکوه و بزرگ را تدارک می‌بیند. جدیدترین رویداد سرفیس مایکروسافت در تاریخ 2 اکتبر در شهر نیویورک برگزار می‌شود. برطبق اطلاعاتی که سایت Dr.Windows از کمپ ردموند به‌دست آورده، مایکروسافت قصد ندارد این رویداد را چندان باشکوه برگزار کند. ظاهرا رموندی‌ها از خبرگزاری‌های بین‌المللی برای پوشش خبری این رویداد دعوت نکرده‌اند و صرفا خبرنگاران رسانه‌های آمریکایی در جلسه حاضر خواهند بود. از سوی دیگر به احتمال بسیار بالا این رویداد پخش زنده نیز نخواهد شد.

با توجه به جو و شرایط برگزاری رویداد، نباید انتظار رونمایی از دستگاهی با طراحی بسیار متفاوت در مقایسه با نسل قبل را داشت. سرفیس پرو 6 محصولی است که با توجه به ویدیو افشا شده جعبه‌گشایی آن از مهمترین محصولات جدید خانواده سرفیس خواهد بود که طراحی چندان متفاوتی در مقایسه با نسخه 2017 را دارا نیست. سرفیس لپ‌تاپ با رنگ مشکی دیگر محصولی است که انتظار رونمایی از آن را در این رویداد داریم و در نهایت نسخه LTE سرفیس گو دیگر محصولی است که در این رویداد به‌صورت رسمی متولد خواهد شد.

شاید تغییرات سخت‌افزاری نظیر استفاده از جدیدترین پردازنده‌های نسل هشتمی اینتل یا افزوده شدن درگاه USB – C به سرفیس لپ‌تاپ مهمترین تغییرات اعضا جدید خانواده سرفیس باشند و به احتمال قریب به یقین در 10 مهر خبری از سرفیس استودیو جدید نخواهد بود.

در سال جاری میلادی تاکنون سرفیس گو، سرفیس هاب 2 محصولاتی جدید خانواده سرفیس لقب گرفته‌اند و با توجه به محصولات پیش‌ رو باید سرفیس هاب 2 را بزرگترین نوآوری تیم سرفیس در سال 2018 دانست. در صورت عدم رونمایی از سرفیس استودیو 2 طی این رویداد، به احتمال زیاد در سه ماهه دوم سال 2019 یعنی حوالی بهار باید انتظار رونمایی از آن را داشته باشیم.

منبع :

MSPU

1335 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
مطالب نویسنده
لپتاپ های HP OMEN 15 و 17 معرفی شدند چهارشنبه 26 اردیبهشت 1398
با ThinkReality رقیب هولولنز آشنا شوید چهارشنبه 26 اردیبهشت 1398
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,