مدتی قبل گزارش هایی منتشر شده بود که نشان می داد مایکروسافت قصد دارد در جریان رویداد ویندوز ۱۰ کلاود که برای تاریخ ۲ مِی برنامه ریزی شده، مجموعه کامل آفیس را به استور ویندوز بیاورد و اکنون به نظر می رسد این شرکت برای جلوگیری از سردرگمی کاربران، شروع به پاکسازی برنامه های قدیمی خود از استور ویندوز کرده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت پیش از این مجموعه نرم افزار های آفیس موبایل که شامل نسخه موبایل برنامه های ورد، اکسل، پاورپوینت و غیره بود را برای رایانه های شخصی، تبلت ها و گوشی های موبایل ویندوزی منتشر کرده بود. در حالی که تبلت های ویندوزی همچنین می توانند از مجموعه کامل آفیس نیز استفاده کنند، مایکروسافت در نهایت در توضیحات استور ذکر کرده بود که برنامه ی موجود در استور تنها به موبایل اختصاص دارد.

از امروز به نظر می رسد که این اپلیکیشن ها از رابط کاربری بخش جستجوی استور ویندوز ناپدید شده اند و کاربران دیگر نمی توانند آن ها را از صفحه ناشر (مایکروسافت) نصب کنند. این برنامه ها هنوز هم برای دانلود بر روی موبایل در دسترس هستند و می توان آن ها را از لینک های مستقیم پیدا کرد، اما به نظر می رسد که مایکروسافت در حال کنار گذاشتن این مجموعه برای دستگاه های با صفحه نمایش بزرگ تر است.

در حالی که این برنامه های آفیس زیاد هم کارایی چشمگیری نداشتند ولی آن ها برای کارهای معمولی و کوتاه، سبک و راحت بودند و می توان گفت که برای کاربران عادی و آماتور کارایی خوبی داشتند.

نظر شما در مورد این اقدام مایکروسافت چیست؟ آیا به زودی شاهد ورود مجموعه کامل آفیس به استور ویندوز خواهیم بود؟

منبع :

MSPU

1518 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ruras
💔 1 پاسخ دهید شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

دانلود بر روی موبایل در دسترس هسند
اصلاح کنید هستند !

    امیر زمانی
    💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

    تشکر
    اصلاح شد

hamed
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

خب مهمترین قضیه اینه که اینا رایگان میشد استفاده کرد ولی بازم ارور اپگرید میداد اما نسخه کامل احتمالا رایگان نیست یا لااقل به همین صورت نرم افزار های موبایل قابل استفادست

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام