مدتی قبل گزارش هایی منتشر شده بود که نشان می داد مایکروسافت قصد دارد در جریان رویداد ویندوز ۱۰ کلاود که برای تاریخ ۲ مِی برنامه ریزی شده، مجموعه کامل آفیس را به استور ویندوز بیاورد و اکنون به نظر می رسد این شرکت برای جلوگیری از سردرگمی کاربران، شروع به پاکسازی برنامه های قدیمی خود از استور ویندوز کرده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت پیش از این مجموعه نرم افزار های آفیس موبایل که شامل نسخه موبایل برنامه های ورد، اکسل، پاورپوینت و غیره بود را برای رایانه های شخصی، تبلت ها و گوشی های موبایل ویندوزی منتشر کرده بود. در حالی که تبلت های ویندوزی همچنین می توانند از مجموعه کامل آفیس نیز استفاده کنند، مایکروسافت در نهایت در توضیحات استور ذکر کرده بود که برنامه ی موجود در استور تنها به موبایل اختصاص دارد.

از امروز به نظر می رسد که این اپلیکیشن ها از رابط کاربری بخش جستجوی استور ویندوز ناپدید شده اند و کاربران دیگر نمی توانند آن ها را از صفحه ناشر (مایکروسافت) نصب کنند. این برنامه ها هنوز هم برای دانلود بر روی موبایل در دسترس هستند و می توان آن ها را از لینک های مستقیم پیدا کرد، اما به نظر می رسد که مایکروسافت در حال کنار گذاشتن این مجموعه برای دستگاه های با صفحه نمایش بزرگ تر است.

در حالی که این برنامه های آفیس زیاد هم کارایی چشمگیری نداشتند ولی آن ها برای کارهای معمولی و کوتاه، سبک و راحت بودند و می توان گفت که برای کاربران عادی و آماتور کارایی خوبی داشتند.

نظر شما در مورد این اقدام مایکروسافت چیست؟ آیا به زودی شاهد ورود مجموعه کامل آفیس به استور ویندوز خواهیم بود؟

منبع :

MSPU

2132 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ruras
پاسخ دهید شنبه 2 اردیبهشت 1396

دانلود بر روی موبایل در دسترس هسند
اصلاح کنید هستند !

    امیر زمانی
    پاسخ دهید شنبه 2 اردیبهشت 1396

    تشکر
    اصلاح شد

hamed
پاسخ دهید شنبه 2 اردیبهشت 1396

خب مهمترین قضیه اینه که اینا رایگان میشد استفاده کرد ولی بازم ارور اپگرید میداد اما نسخه کامل احتمالا رایگان نیست یا لااقل به همین صورت نرم افزار های موبایل قابل استفادست

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,