onenote ink math

مایکروسافت امروز یک قابلیت کاربردی کوچک به برنامه خود اضافه می کند: ink math assistant. موردی که بین دانش آموزان مرسوم است، در خیلی از اوقات از وان نوت برای یادداشت سریع با استایلوس استفاده می کنند، و قابلیت جدید دستیار ریاضی پلتفرم ink نیز برای کمک به دانش آموزان، در راستای تبدیل دست خط خود به متن درست شده است، و در کنار این مورد به آن ها نحوه حل مسئله را نیز آموزش می دهد.

این کار به صورت خودکار انجام می شود. شما پس از یادداشت معادله خود به صورت دیجیتالی بر روی یکی از صفحات وان نوت، با کشیدن دایره ای به دور معادله می توانید به جواب مرحله-به-مرحله معادله دست پیدا کنید. در کنار قابلیت جدید معادله ریاضی، مایکروسافت قابلیت ink replay را به مجموعه آفیس ویندوز ۱۰ می‌آورد. شما می توانید با گزینه بازدید، دقیقا ببینید که نوشته شما چطور با جوهر شکل گرفته، که وقتی دست خط خوبی نداشته باشید، خیلی کاربردی است.

این آپدیت ها برای کاربران Office 365 از همین حالا در دسترس است، و قابلیت ink replay در برنامه های ورد، پاورپوینت، و اکسل، نسحه دسکتاپ نیز، به زودی اضافه می شود. مایکروسافت هم چنین امروز حلقه جدید فست را برای اینسایدرها معرفی کرد. به مانند اینسایدرهای ویندوز، اینسایدر آفیس به افراد اجازه می دهد که قابلیت های تازه را قبل از اینکه به صورت عمومی انتشار پیدا کند، آزمایش کنند. حلقه جدید فست به تسترها اجازه می دهد به بیلدهایی دست پیدا کنند که در اختیار کارکنان مایکروسافت قرار می گیرد. حلقه جدید فست ابتدا در روزهای اخیر در دسترس کاربران ویندوز و مک قرار می گیرد، سپس به iOS و اندروید می رسد.

onenote ink math 3

منبع :

THE VERGE

16 پست
محمد به آبادی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,