outlookسایت Outlook برای کاربران مایکروسافت نامی آشناست و این دسته از کاربران امکانات بسیار خوبی را از آن دریافت می کنند. اما به نظر می رسد مایکروسافت در نظر دارد که توجه کاربران گوگل و فیسبوک را نیز به امکانات این سرویس جلب نماید. اوت لوک از هم اکنون اجازه می دهد اسناد را از گوگل درایو و تصاویر را از فیسبوک به صورت پیوست به ایمیل خود اضافه نمایید.

این پشتیبانی همزمان با نمایه جدید پیوست عرضه شده است، که به زودی گزینه های جدید را در اختیار کاربران قرار می دهد. این به روز رسانی تاثیری بر اپ موبایل سایت نخواهد داشت، زیرا این اپ از مدتی پیش قابلیت پیوست از گوگل درایو و فیسبوک را در خود داشته است. جالب آن که نه تنها قادر خواهید بود اسنادی را از گوگل درایو پیوست نمایید، بلکه می توانید اسناد پیوست شده از گوگل درایو را به شکل مستقیم در اوت لوک، ویرایش کنید. این ویژگی برای کسانی که اسناد خود را در گوگل درایو نگه داری می کنند، واقعا کاربردی است.

برای اضافه کردن فایل از گوگل درایو، تنها کاری که نیاز است انجام دهید، کلیک بر روی قسمت پیوست (Attachment) است. سپس گوگل درایو را به عنوان قسمتی که می خواهید فایل پیوست را از آن انتخاب نمایید، برگزینید. زمانی که فایل مورد نظر را از گوگل درایو انتخاب کردید، قابلیت آن وجود دارد که فایل مورد نظر را مستقیما در اوت لوک ویرایش کنید. تا پیش از این که ویژگی مذکور در دسترس قرار بگیرد، فایلهای گوگل درایو به صورت یک لینک ارسال می شدند و فرد دریافت کننده مجبور بود آن ها را از گوگل درایو باز کند.

پشتیبانی از فیسبوک به این صورت است، که حساب کاربری فیسبوک خود را به اوت لوک متصل کرده و سپس از بین تصاویر ذخیره شده در حساب فیسبوک، موارد مورد نظر را انتخاب کنید، تا مستقیما در ایمیل پیوست شود. این ویژگی نیز مخصوصا در شرایطی که تصاویر زیادی را با افرادی که در فهرست دوستانتان در فیسبوک نیستند، به اشتراک می گذارید، مفید خواهد بود. مایکروسافت همچنین در تلاش است تا شکل نمایش فایل های پیوست در مکالمات طولانی را دچار تغییر نماید. در این مکالمات یک لیست از کل فایلهای پیوست در مرکز ایمیل به نمایش در می آید. پیش از این فایل های پیوست به صورت پراکنده و ناپیوسته دیده می شد که زیاد جالب نبود.

این ویژگی ها در حال عرضه برای کاربران است، اما اگر در حساب کاربری خود موفق به پیدا کردن آن ها نمی شوید، شکیبا باشید، زیرا ممکن است مدتی طول بکشد تا برای همه کاربران در مناطق مختلف در دسترس قرار بگیرند.

منبع :

DIGITAL TRENDS

396 پست
حسین محمدزاده
لیسانس مدیریت. گیک، برنامه‌نویس پایتون. دوستدار لینوکس و مایکروسافت به صورت هم‌زمان!!
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
mramir
پاسخ دهید شنبه 27 شهریور 1395

عالی شده اوت لوک در کل. نایس. هم گرافیک و….

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,